Wpis z mikrobloga

Wysryw sprzed 2 dni. Czyżby przygotowanie narracji pod ujawniony filmik?

Narracja untermenschen znana od lat 30. Faszyści jej nie zmieniają. Wagner dobrze traktuje wrogów tylko podludzi źle a ze dla nich każdy Ukrainiec nie jest człowiekiem to mamy co widać.

Mordercy cywili, jeńców, oprawcy bezbronnych będą wyznaczać kto jest człowiekiem.

#wojna #rosja #ukraina #panasiuk
Grzesiok - Wysryw sprzed 2 dni. Czyżby przygotowanie narracji pod ujawniony filmik?

...

źródło: 7A73A6F1-5401-4F9F-81D4-B809B19DFA38

Pobierz
  • 16
@crahn: Ja bym go zapakował na łódkę i pchnął w kierunku Kaliningradu razem z Sykulskimi i Pitoniami. Aaa propos Pitonia (jak że podobne nazwisko do Putin) chyba należy przypomnieć co się stało z Wackiem Krzeptowskim. I napiszę jeszcze raz bo jakiś upośledzony modek mi usunął
Powieka by mi nie drgnęła gdybym miał likwidować ruskich jeńców w najbliższym rowie. Każdy bez wyjątku choć by mi do nóg padał to został by potraktowany
Powieka by mi nie drgnęła gdybym miał likwidować ruskich jeńców w najbliższym rowie. Każdy bez wyjątku choć by mi do nóg padał to został by potraktowany jak Polscy oficerowie w Katyniu. Tyle było by we mnie humanitaryzmu.


@polac: mysle, ze wielu z nas ma podobne odczucia. to nie my ich dehumanizowalismy - to oni sam do tego doprowadzili.
@Mirste @crahn strasznie Panowie chcecie marnować potencjał. Tyle leków czeka na badania kliniczne, tyle przeszczepów narządów, serio, ja też nie mogę patrzeć na te ruskie ryje, ale ja najchętniej oddałbym ich do jakiejś kliniki, czyjąś matka, albo czyjś syn dostałby organy od tego ścierwa, ale biorca nie musi wiedzieć skąd ma nowy organ, biorca może cieszyć się drugim życiem.
@uriel_ck: no biorac pod uwage w jakim stanie jest wiekszosc tych organow dzieki roznym chorobom w tym hiv i alkoholowi to nie wydaje mi sie, zeby tam procent sie nadawal pod jakies przeszczepy.