Wpis z mikrobloga

Jaką myszkę można podłączyć do PS5?
Wszystkie, które podłączam zarówno przez bluetooth jak i USB nie są obsługiwane, jak twierdzi konsola.
Klawiaturę podłączyłem i działa, a mysz nie chce działać, a pograłbym sobie w jakieś strzelanki, tylko na padzie to nie gra...
Podłączałem Logitech MX Master 3 i Rapoo MT750S i jakąś zwykłą za 20 zł i też nic...

#gaming #ps5 #gry #konsola
  • 8
@NightRock: Jeśli masz dongla do MX Mastera to podłącz mysz do kompa przez dongla, a potem przełóż dongla do konsoli, podobno działa. Mam też MM3, ale nie chciało mi się sprawdzać, bo aż tak na myszce mi nie zależy.
@NightRock: To co Ci podałem to na 100% będzie śmigać w każdej grze. Mi to działało na PS4, tylko trzeba uważać bo np. w Destiny jest coś co wykrywa ruchy z myszki i wywala z gry, ale koszenie innych graczy co męczą się na padach jest bezcenne ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NightRock: Zamów z amazona niemieckiego. Na dziś używam tego do grania na kierownicy z PS3 na PS4 i elegancko śmiga z force feedbackiem i innymi pierdołami.
Jak używałem do grania na myszce, to działała mi każda którą podłączyłem, ale najlepiej chodziło z tymi które miały dużo DPI.