Wpis z mikrobloga

Ankieta dla #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaka umięśniona część ciała u mężczyzny jest dla was najbardziej podniecająca? (òóˇ) Na co najbardziej zwracacie uwagę?

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow

Jaka umięśniona część ciała u mężczyzny jest dla was najbardziej podniecająca? ᕦ(òóˇ)ᕤ

  • Barki, ramiona 29.9% (40)
  • Klatka piersiowa 14.9% (20)
  • Brzuch 14.9% (20)
  • Nogi 7.5% (10)
  • Wszystko na równi 32.8% (44)

Oddanych głosów: 134

  • 21
@Pralko-suszarka: Dla mnie na pierwszym miejscu są barki i ramiona- mocno zwracam na to uwagę. Co do klatki piersiowej- nie lubię suchoklatesów, więc dobrze jak ten bic i cyc jest. Brzuch- nie musi być kaloryfer- ważne, żeby nie było "brzuszka piwnego".
@Pralko-suszarka: no to skąd mam wiedzieć o co wam chodzi, jak mówicie do mnie w liczbie mnogiej sugerując jednocześnie że, jestem X, bo kobiety są X gdy robią Y, więc ja też robię Y bo skoro jestem kobietą to innego wyjścia nie ma. A potem nie rozumiem sensu wypowiedzi.
@AlienFromWenus: Nie rozumiesz...bo jesteś różową a różowe są jakieś takie niekumate w dziejszych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież nie jesteś dziewicą, więc chyba oczywiste jest, kiedy mówię o zamkniętych oczach i otwartej jamie gębowej przy stosunkach segzualnych, to chodzi o ogólnie o kobiety xDD Nie muszę wydzielać ciebie jako osobnej jednostki, bo to tak, jakbym powiedział "przecież macie dwie ręce" a ty się spruła, czemu uzywam