Wpis z mikrobloga

Mirki, zrobił mi się guzek pod sutem i cyc jest tkliwy/bolesny przy dotyku trochę ( drugi w sumie też chociaż mniej ). Wydaje się, że od fina. Biorę 1mg/d od 1.5roku prawie i obserwuje dopiero od tygodnia jakoś. Co radzicie? Zejść na 0.5 mg/d lub co 2gi dzień? jakie badania wykonać pod taki objaw? Czy to objawy gino czy wydaje się poważnie? ( cyce nie urosły optycznie wgl )

#finasteryd #lysienie #zakola #dutasteryd #przeszczepwlosow
  • 17
@benkenobi1111: Faktycznie od fina może zrobić się gino, ale w początkowych stadiach brania. Ty już bierzesz 1,5 roku. Zrób dodatkowo panel hormonalny, może czymś go zaburzyłeś. Jak bierzesz antydepresanty grupy SSRI to mogło Ci wywalić prolaktynę.
@#!$%@?: nie biorę antydepresantów, z leków dodatkowych biorę Izotek i Bisoprolol na serce ale tez od dawna, wiec to nie to.

Tez jestem mega zdziwiony taka reakcja, zwłaszcza ze w 2 tygodnie się tak zrobiło a wcześniej wszystko git bylo
@benkenobi1111: Hm. Masz generalnie wysoki estriadol i progesteron. Warto skonsultować to z endokrynologiem. Jeszcze wiedza o testorenie wolnym by się przydała. W każdym razie spróbowałbym na Twoi miejscu zbić body fat jak masz wysoki, dodaj trening oporowy. Zainteresuj się suplementacją cynku i ashgawandy. Codzienne mikrodawkowanie sildenafilu też może pomóc (no kidding)
@#!$%@?

A prolaktyna wydaje się być Ok?

Generalnie jestem szczupły , daleko mi do otyłości ( chociaż mały bebzon na brzuchu mam , bez tragedii )

Do Endo mam zamiar się wybrać , chociaż boje się rady w stylu ,,to proszę odstawić Finasteryd”
Nie jest najniższa, ale tragedii nie ma. Idź może do ogarniętego prywatnego i lepiej do kobiety niż faceta.

Zawsze lepiej zbić bf, jak Ci sie cos odlożyło. Enzym aromatazy, ten który wytwarza estrogeny mieści się w komórkach tłuszczowych.