Wpis z mikrobloga

@dean_corso: niestety nadal wysokie prowizje są dużą przeszkodą, z marszu tracisz ponad 2% (nie pamiętam ile, ale złodziejskie marże są). Sam korzystam z revoluta, ale to tylko jak jest promocja na krypto i trzeba szybko dokupić
  • Odpowiedz
@dean_corso: zeby wypłacić zyski z binance i tak trzeba podać swoje dane bankowe wiec zakladam że ten krok juz kazdy ma wykonany, a sam przelew do binance wymaga tylko fingerprinta w apce revo, która zresztą sama się odpali jak klikniesz Przelej. Rownie dobrze można uznać wzięcie telefonu w rękę jako krok, no ale bądźmy powazni. 5% prowizji to chyba nikt nie bierze, biannce tylko przy wypłacie fiatów bierze z 1.5%, a
  • Odpowiedz
@Pomylileasnazwy ok, 1.8% dokładnie, no to przy większych kwotach jeszcze lepiej to wychodzi, tylko potwierdzasz, że revo jest mniej korzystne, a o to mi też chodzi

@Obruni: jak może Ci wyjsc korzystniej przy tak małym fee (jednorazowym) gdzie podczas flipowania już nie placisz praktycznie żadnego fee (0.1%)

edit:
@dean_corso: robiłem już ze 3 razy wypłatę z binance i ani razu nie czekałem dłużej niż minute na siano
elementarz1 - @Pomylileasnazwy ok, 1.8% dokładnie, no to przy większych kwotach jeszc...

źródło: fee

Pobierz
  • Odpowiedz
@Obruni: u mnie ścieżka wygląda zawsze tak samo:
1. Z banku na Revoluta (1 dzień)
2. Revolut zamiana na mniej poważne waluty niż PLN (np euro)
3. Przelew na binance (do 3 dni roboczych)

Całość zajmuje do 4 dni, ale jeżeli kupujesz regularnie to cena nie gra większej roli.
Czasem robię zakupy na Revolucie, ale to po dużym FUD, gdzie nie ma czasu na przelewanie hajsu.
  • Odpowiedz
@elementarz1: @Pomylileasnazwy przy płatności PLN, GBP nie ma możliwości przelewu, tylko karta i 1-1.8% prowizji, stad revo tańsze- nie wpadłem na to, że tylko EU można posłać przelewem. Tak to jest kiedy nie kupuje się krypto dwa lata.
  • Odpowiedz
@Pomylileasnazwy przy 55GBP fee przy 1.8% to 99p więc do tylu nie opłaca się robić po Twojemu, jezeli przelewasz 110funtów to zaplacisz jedynie dodatkowego funta za to (przy tysiaku raptem dyszke), żeby mieć pieniądze na giełdzie w minutę, jeżeli to jest dla Ciebie duża opłata i wolisz czekać 3 dni udając, ze cena nie ma dla Ciebie znaczenia to troche smutne. Przelewy na giełde robi się wtedy kiedy na wykopie widzisz tanczącą
  • Odpowiedz