Wpis z mikrobloga

@Aik32fr45yd: Lepszy Glik stojący i wybijający jedynie piłki niż reszta naszych bezjajecznych środkowych obrońców. Poza tym Glik w reprze nie zawodzi mimo lat i nawet jak wyląduje na jakimś arabskim #!$%@? to u mnie miałby na ten moment pierwszy skład w kadrze.
@Minieri: Tylko problem polega na tym że Glik już nie dojeżdża piłkarsko a co za tym idzie na wielkich turniejach w meczach z takimi Niemcami, Angolami, Portugalią czy Włochami będzie objeżdżany jak pachołek w zasadzie już jest. Już na mundialu pokazał co potrafi xD

Już nie mówiąc o słynnym meczu z Anglią gdzie nie dograł całego meczu bo nie wytrzymał fizycznie tempa jakie Angole podkręcili w drugiej połowie.

Co z tego
A tak na serio to chyba nie ma co się cieszyć bo są na ostatnim miejscu w tabeli i zaraz zlecą do Serie C i Glika po sezonie sprzedadzą do jakiegoś Piasta Gliwice czy innej przaśnej drużynki z Serie B.


@Aik32fr45yd: Nikt Glika nie sprzeda, bo mu się kontrakt kończy na koniec sezonu ;)
@Aik32fr45yd: Serio dla Ciebie Glik na mundialu zawiódł? Dla mnie nie - robił chłop co mógł i nic tak naprawdę nie zawalił. To że nie dojeżdża już piłkarsko to oczywiście prawda bo metryki nie oszukasz ale dla mnie nadal to najlepszy polski środkowy obrońca i kadrze jest potrzebny, chociażby po to żeby dalej ogarniać Betoniarka i być przykładem dla Kiwiora właśnie.

Mecz z Albanią zresztą pokazał że na tej pozycji mamy
@Minieri: Mecz z Francją pokazał że Glik nawet jak dał z siebie maksa 200 % a nawet więcej to wjeżdża taki Mbappe i robi mu wiatrak przy obu golach

Ja też bym nie chciał by z Glika teraz rezygnować, ale z drugiej strony kiedyś ta saga się skończy, zwłaszcza że ostatnie 2 kontuzje to były kilkumiesięczne w 2022 i 2023 więc widać że Glik po prostu się sypie a też nie