Wpis z mikrobloga

@Aurelia2021: jakoś ciężko mi uwierzyć w winę po jednej stronie. Co by nie mówić Oliwia do pewnego momentu była 100% za Kuba, widać było że chyba nawet jak mieli kryzys to zorganizowała im wyjazd do Amsterdamu i jakiś wyjazd na rocznicę itp., czekala na niego aż wróci z pracy w nocy żeby go przywitać wiernie jak pies ;) W każdym w razie w ostatnich miesiącach wyglądało to dość toxic więc może
  • 0
@Lolek1011 ale ja nie powiedziałam że ktoś tu jest winny , bo też nie sypiam z nimi ;p zdania były podzielone od początku ich związku, ja odnoszę od początku wrażenie że Oliwka biegała za Kubą i mogła w końcu się wkurzyć i za mocno wzbudzić w nim zazdrość, ale to moje wewnętrzne odczucie
@Aurelia2021: ale ja wiem, nie piszę tego w ogóle do Ciebie personalnie tylko w odp do posta :-) ciul wie tak naprawdę, jak dla mnie Kuba jest narcyzem tak jak obserwuje ich relacje, mam wrażenie że jak ona zrobiła cokolwiek przeciwko niemu to odebrał to jako mega afront a ona mu wszystko wybaczala. Tak jak mowisz mi się zawsze wydawało że on ma na nią z lekka #!$%@?. Wiem że dużo