Wpis z mikrobloga

@KotBojowy: #!$%@? tam. Jest trochę ciekawych rzeczy ale kończą się po kilku miesiącach i nie ma co oglądać. Kiedy wychodzi dobry serial to kupuje subah najczęściej a jak nie ma tego co szukam na Netflixie czy innych strimingach to torrent.
@KotBojowy

Netflix jest dla ludzi, którzy nie chcą być złodziejami i/lub stać ich na to żeby wydać kilkadziesiąt PLN na miesiąc, żeby mieć wszystko dostępne jednym kliknięciem pilota od tv, zamiast szarpać się z torrentami jak biedne zwierzę w 2010 roku.


Gość rzucił sloganem, którego fundament stanowią kocopoły żywcem wydarte z propagandowych materiałów Hołdysa, ZAiKS-ów, Koalicji Antypirackich i innych mafii prawnoautorskich i złapał prawie 700 plusów. Te psie syny od 30 lat
Ich czas jest bardziej cenny niż ta opłata za netflixa czy inne cuda.


@rydzo: Dla mnie Netflix to byłaby strata czasu w porównaniu z torrentami. Szukaj czego chcesz -> nie ma, #!$%@? się, i tak szukaj torrenta. No rzeczywiście, wygodne w #!$%@?.
@oskar_oskarewicz na torrenciku elegancko praktycznie każdy film wisi starszy czy nowszy. W porównaniu do tego masz przekopywania się przez pierdylion różnych serwisów (bo każdy chce się najeść) i ich #!$%@? wyszukiwarki żeby znaleźć coś co akurat u ciebie jest zablokowane. I finalnie wracamy do torrencika ( ͡º ͜ʖ͡º)
wszystko dostępne jednym kliknięciem pilota od tv


@KotBojowy: Ta, wszystko. Przecież żeby mieć jakiś w miarę sensowny przekrój przez świat filmów, seriali i programów TV, to dwie stówki miesięcznie lekko pójdą, a i to nie będzie wszystko. Przydałyby się co najmniej ze trzy z grupy: Netflix, Amazon, HBO, Disney, Apple. Do tego któraś z polskich platform, bo chciałoby się obejrzeć jakieś odmóżdżające programy co jakiś czas. A do tego jeszcze dodatkowo
@KotBojowy: Wszystko? Czy ty jesteś normalny? xD
Przecież oferta polskiego netflixa to jest bieda porównywalna z orginałem, a do tego ciągle wylatują treści.
Zesrałeś się z tym "mnie stać" a prawda jest taka, że platformy sie mnożą i jakby chcieć mieć to twoje "wszystko" to trzeba by z 5 jak nie wiecej abonamentów opłacać dzbanie
@KotBojowy: ale na netflixie nie ma nic ciekawego w większości oprócz shitu dla nastolatków żeby mogły potańczyć do scenek z serialu na tik toku i woke dorosłych, ogólnie zauważam że im dłużej jakaś platforma strimingowa istnieje tym bardziej #!$%@? się robi
@Turahk: Dostępne jednym kliknięciem pilota - Wszystko to za co zapłacisz. Nie wiem skąd pomysł, że na netflixie powinien być każdy możliwy film i serial. Chcesz coś innego no to zapłać te grosze i korzystaj jak człowiek, a nie jakieś zwierzęcie manewry.
@oskar_oskarewicz: To uczucie gdy mi co miesiąc z konta znika czterocyfrowa kwota na wszelki subskrypcje typu netflix, spotify, apple music, viaplay, hbo, prime, disney, yt premium, icloud, dropoboxy i inne chmury, vpny, aplikacje typu strava, super duolingo itp i dziesiątaki gierek i programów.
I co? zesrałeś się jeszcze mocniej? xD
zamiast szarpać się z torrentami jak biedne zwierzę w 2010 roku.


@KotBojowy:
No nie wiem, na netfliksie tak po prawdzie to mało co jest poza ich produkcjami(zwłaszcza np w Holandii) więc żeby mieć wszystko pod ręką trzeba by jeszcze wykupić Prime Video, Disney plus i kilka innych. Nie mówiąc już o tym, że na netfliksie jak już są konkretne seriale to sezon czy dwa do tyłu.
Z kolei na torrentach wszystko