Wpis z mikrobloga

#youtube #famemma #friz #logikarozowychpaskow Takefun, Rafałku.... Szkoda, że promowanie hure#twa i takich postaw nie przeszkadzało ci kiedy razem z kolegą NitroZyniakiem jeździłeś do Team X żeby nagrać nowy film z Natsu sprzedającą się na kamerkach która skądś musiała mieć przecież hajs, aby się rozkręcić w internecie (to, tylko domysły) i kiedy ten sam kolega Nitro jeździł ze swoim dzieckiem na koncerty Team X żeby z nią piątki. Nie przeszkadzało ci też jak twój kolega nagrywał z Mr. Honey widniejącą kiedyś na stronie niemieckiej agencji towarzyskiej, mającej only fans oraz zabawiającej się z pallasidem publicznie na pewnej imprezie. Ale widocznie jak mówiłeś/mówiliście razem z Zyniakiem wielokrotnie broniąc ich robić ze swoim ciałem możesz co chcesz tylko jak jesteś zasięgową psiapsi i jak masz z tego korzysci
Cztero0404 - #youtube #famemma #friz #logikarozowychpaskow Takefun, Rafałku.... Szkod...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-04-18_004226_www.youtube.com

Pobierz
  • 11
@ksanaru: Inaczej bo może źle się wyraziłem poprzednio. Komplement jak najbardziej zrozumiałem i bardzo dziękuje za takowy bo jest to naprawdę miłe i rzadko spotykane zwłaszcza na wykopie. Moje wypowiedzi bardzo często wyglądają w taki sposób jakbym miał dość duży problem ze składnią zdania, ortografią, interpunkcją ponieważ mam taki dziwny typ humoru, że mnie po prostu śmieszy kiedy niektórzy chcą się poczuć lepsi na przykład i to wytykają często samemu robiąc
@Cztero0404: kamerki to nie była wtedy fucha do odłożenia kasy, raczej wykorzystywanie lasek, teraz, gdy to się normalizuje na famemma i u wardegi, to niektore z nich zaczely zarabiac gruba kase, ale to sa nadal wyjatki