Wpis z mikrobloga

@liczy_no_ze_niby_nie No to daj mi co miesiąc 5000zł, a możesz być pewien, że to poprawi mój komfort życia.


@Matti28: ale co ma zapewnie środków higienicznych w szkołach, do rozdawania pieniędzy bez pokrycia? DEJ DEJ jak mewy z kreskówki. Mylisz kolego pojęcia zupełnie.
Wystarczy automat z podpaskami, automat z papierem, automat z mydłem.

Jakoś na pierdyliard innych rzeczy ten rząd ma miliony, a na #!$%@? środki higeny dla ludzi nie ma. BATUSTAN
@Matti28: No to tym bardziej mi przykro ze dorosły człowiek nie potrafi zrozumieć sytuacji braku higieny młodzieży, bo nienawiść do kobiet przesłania mu wszystko.
Ten kraj już nic nie czeka, przez takich ludzi jak ty. "Niech oni nie majom bo ja też nie miałem". Smutne.
@Matti28: jak głupim, małym i zawistnym człowiekiem trzeba być żeby wszystko sprowadzać do polityki?

Nie wiesz ile firm mam, nie wiesz jak duże podatki płacę, nie wiesz jak dużo osób zatrudniam, ale będziesz mi miernoto mówił o darciu japy. Nie mierz innych swoją miarą bo nie każdy musi widzieć jakiś problem przez pryzmat poparcia konkretnej partii czy ideologii. Wg mnie podpaski w szkole to nie jest fanaberia i koszt przekraczający możliwości
o takie krótkowzroczne, u mnie np nie było bicia w domu, ale nie twierdzę, że problem karania dzieci i przemocy nie istnieje i tym się różnimy, że ty nie potrafisz nawet wysilić się na zrozumienie sedna sprawy, a jest ono takie, że często nie jak to nazwałeś "Karyny", a dziewczynki z ubogich rodzin, patologicznych czy przebywające w ośrodkach wychowawczych nie są zaopiekowane w tej materii.


@Utnapisztim2023: O to to
@Matti28 skoncz
Ale w jaki sposób różowe skrzyneczki w Warszawie nie zadziałały? I gdzie one były? Możesz rozwinąć?


@mnemonk: na warszawskich Bielanach na przykład na Kasprowicza obok metra Słodowiec, przy basenie na Lindego, przy MOPSie na Przybyszewskiego, i w wielu innych miejscach. Miały to być skrzyneczki do podzielenia się właśnie podpaskami i tamponami i wiesz co? Przez pierwszy miesiąc odkąd one się pojawi to z ciekawości zaglądałem do nich i nigdy nic nie
@Matti28 ja #!$%@? niektórzy tu mają ból suly dlatego że mężczyźni by nic nie dostawali darmowego, serio xD jaka to będzie dla was debile różnica czy dziewczynka w szkole dostanie podpaske nie macie swoich problemów w dorosłym życiu xD jak tak zachowują się prawacy dziecinnie to ja już wolę to lewactwo xD
@Matti28: Dalej nie rozumiesz i nawet nie chcesz bo jesteś zacietrzewiony i obstajesz bezrefleksyjnie przy swoim, że coś jest lewicowym wymysłem. Daleko mi do lewicowych poglądów, ale jestem w stanie zrozumieć, że problem opisany w reklamie, na którą się powołujesz może istnieć, a rozwiązanie go jest śmiesznie proste.

Przy 20k szkołach w Polsce zakupienie do każdej zapasu rocznego to koszt 1M zł. Weź pod uwagę, że mówimy o skrajnych przypadkach, a
@kr4wy @Utnapisztim2023 mam bol dupy, bo rodzice takich dziewczynek dostają 500+, które powinno być na zaspokojenie również takich potrzeb. 10zl miesięcznie minus 500 daje 490zl na resztę artykułów. Lewica lubi tworzyć nowe problemy i wydatki. Logistyka, zaopatrzenie, kolejni ludzie potrzebni do dbania o zasoby w NOWYCH automatach, które również kosztują. Serio #!$%@? tak ciężko jest mieć w torebce Gucci jedną czy dwie podpaski, a może smartfon za dużo miejsca w niej zajmuje,