Wpis z mikrobloga

@sokwisniowy: śledzę temat na bieżąco. Obecnie nie ma informacji na temat jakiegokolwiek dodruku. Jeżeli będzie jakieś oficjalne info, pojawi się o tym wzmianka na fanpage Planszowe Newsy. Oni tam zawsze wrzucają informacje z pierwszej ręki i są zawsze na bieżąco. Szanse na dodruk są, ale są to szanse znikome. Grupy sprzedażowe na FB czasem oferują dodatki do talizmana, ale też po wyższej cenie niż retail. Myślę, że warto poczekać, jeżeli nie
@Kolegaboardgames: Dziękuję za odpowiedź. Słyszałem jakieś nieoficjalne informacje o tym, że Hasbro zakupiło licencję, jednak nie znalazłem nigdzie potwierdzenia tej informacji. Czy jest szansa na to, że na najbliższym Rebelkonie ukaże się informacja o nabyciu licencji do Talismana? Podobno polscy wydawcy rozpoczęli rozmowy o nabyciu licencji zaraz po informacji Galakty o wygaśnięciu praw do Talismana, ale po ponad roku czasu nie ma żadnych doniesień jak te rozmowy się potoczyły.
@sokwisniowy: szansa zawsze jest. Wydaje mi się, że nawet na ostatnim live wspominali, że mają jakąś grę niespodziankę, o której nie mogą jeszcze mówić. :) Mają puścić kilka premier, powiedzieć co nieco o jakichś planach wydawniczych. Także jeżeli zgarnęli Brassa, to niewykluczone także, że zawalczą o Talizmana. Bądź co bądź to jednak Rebel w Polsce jest bardzo popularny, także bądźmy dobrej myśli. Jeżeli nie będziesz mógł tam być osobiście, pewnie będzie
@sokwisniowy: @Kolegaboardgames @sokwisniowy jest jeszcze opcja #!$%@? grafik ze steamowej wersji jak ja to robiłem xD https://wykop.pl/wpis/67819007/skoro-galakta-stracila-prawa-wydawnicze-i-ceny-tal
może gdzieś niedługo jak znajdę trochę czasu to dokończę żniwiarza do druku, ale tak sobie myślałem że fajnie by było jakby się znalazło parę osób które by też chciały dołączyć się do "projektu" to chętnie mógłbym pokazać co i jak, wiadomo że jak się samemu w domowych warunkach zrobi to nie będzie to tak