Wpis z mikrobloga

Może ktoś polecić jakiegoś laptopa głównie do grafiki 2d (Photoshop, Illustrator) jako dodatkowy komp gdy nie ma możliwości korzystania z kompa stacjonarnego? taki który będzie śmigał i będzie miał dobra matrycę która nie będzie wypalała oczu? budżetu nie podaję bo jestem otwarty na różne warianty ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jest ktoś kto jest biegły w temacie albo ktoś kto sam niedawno nabył i może coś polecić?
#grafika #grafikakomputerowa #grafika2d #photoshop #adobe #laptopy #komputery
  • 7
@deenowy: O ile nie masz niechęci do produktów Apple, to kup sobie Maca. Po pierwsze programy Adobe są dobrze zoptymalizowane pod ten sprzęt, a po drugie matryca w Macach to jest po prostu żyleta. Ja osobiście nie lubię MacOSa. Po latach pracy na Windowsach, nie potrafię się do nich przystosować. Ale moja żona ma MacBooka Air i bardzo sobie chwali. I powiem Ci - ta matryca robi wrażenie.
  • 0
@WD40: od zawsze korzystam z Windowsa i stacjonarny komp też jest na Win i nie miałem wielkiej styczności z MacOS i nie wiem czy bym się odnalazł :) pewnie po jakimś czasie nie widziałbym różnicy. ale nie wiem czy 2 różne systemy nie będą problematyczne,
Dzięki za pomoc, jakbym miał stacjonarkę od Apple to pewnie MacBook to byłoby najlepsze rozwiązanie :)