Wpis z mikrobloga

@Godknowswho: można powiedzieć że po HP życie toczy się dalej :)
Ja jeszcze dosłownie kilku uczestników obserwuję z poprzednich edycji. Obserwuję Jaya i Elizę - szczerze to trudno powiedzieć jak długo potrwa ich życie biorąc pod uwagę że pojechali z małymi plecakami do Afryki możliwe że na wiele miesięcy - a w krótkim czasie pechowo złapali czerwonkę, zostali oszukani w airbnb itd. Ja jestem podróżniczy wyjadacz, ale pośmiać się mogę bo
@Godknowswho: jak tak piszesz to pewnie tak jest - ja bardzo wąskie grono uczetników HP obserwuję i tylko u E&J coś się dzieje, a u uczestników jak Monia z ostatniej edycji czy Martyna z HP1 to cisza.

@katarina2525 ja tak tego nie widzę w tym przypadku - ich głównym źródłem dochodu nie jest IG, zatem ich aktywność to bardziej kwestia zainteresowania ich postaciami przez ludzi którzy im kibicują. Ja bym nie
@Aleksis92: To co ciekawego Martyna robi to ja wiem bo ją znam - bardziej chodziło mi o aspekt ciszy internetowej, tutaj panuje totalny minimalizm - nie dzieli się w internecie kilkoma ciekawymi rzeczami, które robi, ale być może to kwestia czasu.
@crazy_frog: o czym ty piszesz - tu nikogo nie ma:) znajdź w archiwum w 100 ostatnich wątkach które komentowałem coś o nich, zatem wyluzuj żabciu - grany jest HP-AS i to pochodne. Jakbyś nie zauważył przy kolejnych edycjach HP i do połowy TL też się udzielałem na forum.