Wpis z mikrobloga

@Wodowy11: Pomijając, że dziewczyna z filmiku nie grzeszy inteligencją to nie wiem w jakim świecie wy żyjecie xD u normalnych ludzi do pierwszych zauroczeń, miłości i doświadczeń seksualnych dochodzi w czasach licealnych, mając 16-17 lat, nieważne czy to u chłopaka czy dziewczyny xD to tylko i wyłącznie wasza wina, że mając 30 lat jesteście dalej nerdami siedzącymi w swoich piwnicach i wylewacie swoje niezadowolenie i jad w bańce z podobnymi dzikusami
@Mamaboss

to tylko i wyłącznie wasza wina, że mając 30 lat jesteście dalej nerdami siedzącymi w swoich piwnicach i wylewacie swoje niezadowolenie i jad w bańce z podobnymi dzikusami xD


W punkt.
@Mamaboss
Nie mam problemu z randkami. Mało tego, właśnie nie dawno wróciłem z jednej, oczywiście kolejnej nieudanej xD

Dziewczyny na które natrafiam:

-Stare panny po ścianie
- Veganki/feministki i inne pokemony
- Samotne madki szukające frajera
- Grube/Brzydkie i inne Catfishe
-Dziewczyny z betaorbiterami, które będą Ci wmawiać, że masz kompleksy, skoro nie akceptujesz jej przyjaciółek z fiutkiem xD
-Atencjuszki szukające jedynie walidacji dla podbudowania ego
-Te ładniejsze lub/i młodsze szukające sponsora
@PEKLONIKON: Wszystko fajnie... tylko dlaczego nie dojdziecie do podobnych wniosków w stosunku do siebie? Skoro z kobietami, które nie mogą znaleźć chłopa w realu jest coś nie tak, to analogicznie co oznaczają wasze niepowodzenia? Refleksje pozostawiam wam :))) A nie, przepraszam... to wina nadmiaru mężczyzn w społeczeństwie. Dobrze, że chociaż znacie swoje miejsce i wiecie, że jesteście na szarym końcu w całej hierarchii i wygrywają najlepsze geny :))) No i muszę
u normalnych ludzi do pierwszych zauroczeń, miłości i doświadczeń seksualnych dochodzi w czasach licealnych, mając 16-17 lat, nieważne czy to u chłopaka czy dziewczyny xD


@Mamaboss: no właśnie kurva nie xD bo normalna czyli przeciętna dziewczyna owszem, bez problemu jak tylko chce to może mieć takie doświadczenia, ale przeciętny 16-17 latek to może pomarzyć, jego rówieśniczki już się oglądają za 18-20 latkami

imo na takie doświadczenia w tym wieku może sobie
@Kindybal_xD: No to przynajmniej trzeba iść do pracy a po postach nie widać, żebyście się do tego garnęli. Nie macie zatem absolutnie żadnego atrybutu, który pozwoliłby na spełnienie waszych seksualnych fantazji. Czarodziejska różdżka nie istnieje i wam c!pki pod nos nie podstawi, przykro mi :)))