Wpis z mikrobloga

czesc,

pisze to troche #!$%@? psychicznie, diva shemale grozi mi ze ma nagrania z mojego 15 minutowego pobytu u niej, gadala cos w trakcie tego o jej relacjach z gangami kibolskimi i takie klimaty krotko mowiac. Co mam zrobic? serio sie boje ze moze to udostepnic gdzies. Na kazdym profilu w portalach spolecznosiowych teraz nie mam zdjec zadnych itp. Boje sie panowie, pomozcie, to nie moze wyplynac.

#diva #trans #shemale #grozby #grozby #strach #pomozcie #samobojstwo #nagrania
  • 15
  • 0
pisalem do niej pare miesiecy temu, miesiac temu tez w nocy pare razy pod wplywem, i tym zmarnowalem jej czas, tylko ze bylem na #!$%@? lekach wtedy, tak samo teraz.
@gerberrer: 15 minut? Szybko poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

diva shemale grozi mi ze ma nagrania z mojego 15 minutowego pobytu u niej.


jeśli udostępni bez twojej zgody to juz nie bedzie taka/i cwana/y.

gadala cos w trakcie tego o jej relacjach z gangami kibolskimi i takie klimaty krotko mowiac.


Zawsze tak pi##dolą. już widze tych gangusów stojących pod twoją klatką razem z ta shamele xD
  • 1
dzieki @Mr_3nKi_ takiego komentarza potrzebowalem. Szczerze mowiac nie wierzylem zbytnio w to co mowi. Wjezdza mi na psyche troche w smsach, pisze, ze marnowalem jej czas i moze zrobic co chce, mowi ze mam obsesje, i ze poza biologicznymi kobietami podobaja mi sie rowniez trans, i ze to nic szokujacego.
@gerberrer: Zwykłe gadanie. Przecież jeśli udostępni nagranie, to sama sobie strzeli w kolano xD

uważaj tam z tymi shamele, bo to taki typ człowieka. Raz wk#rwisz taką osobę i uj wie, co jej do głowy wpadnie. Może ona chciała coś więcej i ją zraniłeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Te groźby pokazują, że coś ją zabolało i chce sie "odegrać". Jednak nic nie może zrobić, bo znasz ją,