Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: no i co, gdzie tu ten chad o którego się smyra? Ta fotka to nawet laurka dla Robercika, bo może być dumny przed całym światem jaką ma piękną żonę.
  • Odpowiedz
@LonNon: @Mamaboss @Emble Miałem identyczną sytuację ostatnio na poczcie. Odbieram awizo i rozmawiam z panią w okienku. Tak od słowa do słowa po kilku minutach zaczęliśmy tańczyć. Trochę przeszkadzali inni ludzie w kolejce, ale po chwili i oni zaczęli klaskać w rytm kujawiaka, bo ten taniec akurat wybraliśmy.
  • Odpowiedz
@Emble: a czy ty w ogóle wiesz jak wyglada taniec towarzyski? To nie jest rzucanie partnerką na prawo i lewo jak wy to robicie i szarpanie za ręce jak widać na weselach xD To nie sekret, że południowcy mają poczucie rytmu i mają umiejętności taneczne niż targanie do discopolo.
  • Odpowiedz
No oczywiście, bo powinna tańczyć z facetem za rączki jak w przedszkolu... To że dla was taki kontakt z kobietą jest niemal równoznaczny z seksem nie znaczy, że normalni ludzie mają takie samo podejście. Południowcy czują muzykę, więc nic dziwnego, że kobieta chce się uczyc od najlepszych. Sama chętnie bym się tak poobcierala o jakiegoś przystojnego mulata, aż bym szczytowała :)))
  • Odpowiedz
@damianooo8: Nie mam nic przeciwko prostytucji, o ile jest to wola kobiety, a nie jest do tego zmuszana przez kogoś. Jeśli prostytutce jest dobrze z tym czym się zajmuje, to niech to robi, nikomu krzywdy nie robi, a dla większości użytkowników tego portalu jest to jedyna opcja rozprawiczenia się ;)
  • Odpowiedz
  • 145
@Mamaboss są jakieś normy przyzwoitości które przystoją kobiecie zamężnej. Jakoś nigdy nie widziałem żeby w tangu, walcu czy innym wygibasie kobieta stykała się z partnerem PIEROGIEM. Ludzie litości, rozumiem ze gdyby była wolna to niech sobie nawet skacze na tym czadzie, ale ona ma męża i dwójkę dzieci ( _)
  • Odpowiedz
@BadaczCzosnekElementarnych: widzę, że dupa cię boli, że dla nas seks nie jest wyimaginowaną czynnością, którą znasz jedynie z ekranu komputera lub telefonu xD ciekawa jestem się odniesiesz do ring girls czy kobiet na rajdach F1 - w końcu zarabiają też ciałem ;)
  • Odpowiedz
@Emble Normy przyzwoitości oczywiście ustalane przez inceli? No tak, każdy się musi dostosowywać do was żebyście przypadkiem się nie czuli zgorszeni :))) Nie podoba się to nie oglądajcie ale przypuszczam, że po prostu zazdroście, że to nie po waszych kolanach sunie ten mięciutki i wilgotny pierożek :)))
  • Odpowiedz