Wpis z mikrobloga

dziwnie tanio 2750 z windowsem


@atri: kwestia jak bardzo Ci na tym windowsie zależy. bo za 3000zł dostaniesz kompa który tego zjada wydajnościowo i z większymi możliwościami rozbudowy.

za tyle kupisz ryzena 5600+b550+rx 6600

w zasadzie to i z windowsem kupisz. da się kupić choćby gtx 1650 (i pewnie inne duzo lepsze jakby poszukać) który jest lepszy od tego 1050ti
@atri: Ciężko w tej cenie o jakieś cuda, powinno być ok. A na wykopie generalnie ludzie będą narzekać na wszystko, niezależnie co kupisz. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie zgrywał mądrego i będzie twierdził, że on znajdzie to samo za połowę ceny.

Wiadomo, że jakby samemu to złożyć, czekać na jakieś promocje itd. to dałoby radę zbudować coś fajniejszego, ale nie ma tragedii.
A na wykopie generalnie ludzie będą narzekać na wszystko, niezależnie co kupisz. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie zgrywał mądrego


@Murasame: Nie no lepiej poklepać OPa po pleckach, cholerni mózgowcy narzekają xD

ale nie ma tragedii.


@Murasame: i5 11 gen i 1050 Ti za prawie 3k to "nie ma tragedii"?
@L3gion: 16GB RAM, do tego windows, wszystko sensownie złożone, bo to jednak x-kom a nie jakiś noname z allegro, więc jest i jakaś gwarancja jak coś się zepsuje.

Tak, nie ma tragedii, widziałem dużo gorsze zestawy. Natomiast ludzie lubią takie rzeczy oceniać z własnej perspektywy, gdzie mają kupę czasu na szukanie najlepszych promocji itd.

ty też możesz kupić jakieś auto, gdzie będziesz zadowolony, a handlarz będzie się z ciebie śmiał, że
Natomiast ludzie lubią takie rzeczy oceniać z własnej perspektywy, gdzie mają kupę czasu na szukanie najlepszych promocji itd.


@Murasame: To jest dosłownie kwestia ustawienia powiadomienia na Pepperze. W okolicy 3k ciągle wpadają np laptopy z RTX 3050 albo RX 6500M.

ty też możesz kupić jakieś auto, gdzie będziesz zadowolony, a handlarz będzie się z ciebie śmiał, że on jeszcze by ugrał kilka tysięcy więcej od ciebie na tym zakupie, nie trzeba
@L3gion:

To jest dosłownie kwestia ustawienia powiadomienia na Pepperze. W okolicy 3k ciągle wpadają np laptopy z RTX 3050 albo RX 6500M.


Tak jak napisałem wyżej, to nie jest normalny zakupy, tylko szukanie promocji. Kupienie tego na promocji, to coś poniżej normalnej ceny, którą się płaci. A ty wychodzisz z założenia, że ta cena promocyjna jest normalna i wszystko inne jest tragicznym zakupem.

Dodatkowo, żeby złapać laptopa z rtx 3050 poniżej
Tak jak napisałem wyżej, to nie jest normalny zakupy, tylko szukanie promocji.


@Murasame: A OP na czym kupił jak nie na promocji?

Ty natomiast zaraz wrzucisz pewnie jakąś ofertę przykładową, tyle, że będzie droższa o kilka stówek od tego co zapłacił OP i tutaj już przestaje mieć to sens.


Nie chce mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupił już to niech się bawi, nie moje małpy i
@L3gion:

Ja tu raczej piję do mentalności typu:

Kupiłem taki komputer, co o tym myślicie?

Reddit:
Ujdzie, choć dałbyś radę kupić coś lepszego w tej cenie.

Wykop:
O jezu jak się dałeś zrobić w ciula xD xD xD Ja bym kupił 3x mocniejszy komputer w tej cenie, jeszcze bym dostał bon do cyrku na 100 zł na promocji.