Wpis z mikrobloga

@Fushnikov: widziałam jak tańczą bachate i osobiście nie dałabym się tak dotykać nawet profesjonalnemu tancerzowi dla którego to totalnie normalnie bo bym dziwnie czuła z taka mocna ingerencja w moja strefę ściśle intymną. Wybrałabym inny taniec. Prawie każdy, nawet latynoski, taniec jest mniej kontaktowy.

Ale może ona nie ma takich odczuć. Niech robi co chce tylko rozumiem ze ten taniec wzbudza emocje bo jak oglądam osoby tańczące bachate to jest to
@Fushnikov: Ehh tęsknię za imprezami ciabatowymi, nie raz tańczyło się z cudzymi dziewczynami/żonami i w sumie tyle - nikt nikogo nie zdradzał (a przynajmniej mi o tym nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)), nikt nie miał pretensji bo wszyscy wiedzieli, że idą na imprezę typu social, a nie na bal dla par. To od każdego zależało jak wyznaczy granice, a stali bywalcy i organizatorzy pilnowali by ewentualnych
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@Mrbimbek no ale wsadzali jej te ręce w te majty czy nie?? co to za kretyńskie porównania. ludzie mają wszystko i spełniają swoje marzenia i zachcianki. sam chętnie bym się nauczył takiego tańca i w ogóle bym nie pomyślał o kobiecie która mnie uczy chociaż mi tam muzyka w tańcu nie przeszkadza niestety.