Wpis z mikrobloga

@kyle_broflovsky: trollujesz, tak lepiej stwierdzić licząc że publiczna nie przeczyta i ci zaufać.

Ładnie niedowartościowany jesteś, że aż taki ból dupska powstał, że tyle tu nasrales żeby zmanipulować jakichś przypadkowych randomów żeby myśleli że nie wypisałem glupot...

Kura, atomowe napędy (ʘʘ)
Bon Braun mógł jednym prostym trickiem za niewielkie hajs dawno kolonizować mmarsa. Tylko tępa NASA wybrała zamiast wycieczki (która nie jest możliwa) to byłaby mało wartościową
@timechain: Dostałeś wszystkie zagadnienia ode mnie. Mogłeś choć troszkę się zainteresować tematem. Kto i gdzie napisał o jednym Saturnie V? Czytałeś http://www.astronautix.com/v/vonbraunmarpedition-1969.html
Bo jeśli piszesz o jednym Saturnie V, o "jakimś" napędzie atomowym, to nic nie przeczytałeś. Zero. Kompletny beton. Koszt o jakim mówił Von Braun w przeliczeniu na dzisiejsze pieniądze to około 300 mld USD i tyle miał kosztować cały program marsjański. Możesz sobie chociaż obejrzeć film z wykładu Von
@brigante: typie, ty twierdziłeś w cały czas że tym Saturnem mogliby normalnie też na marsa polecieć. Twoje multi #!$%@? farmazony o jądrowych rakietach, więc nie wciskaj że to ja to wymyśliłem.

Weź skończ bo jesteś doszczętnie skompromitowany. Kolejny Janusz spec który będzie sobie wypruwal żyły żeby udowodnić rację w temacie o którym gówno wie, a przypadł bo był głośny start spacex...

Głupie NASAz tępe wahadłowce, ISS, 30 lat rozwoju, nauki developmenti.
@timechain: LOL, wysiadam, Ty po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Dostajesz czyste fakty z linkami i zero jakiejkolwiek refleksji. Ośmieszasz tylko i wyłącznie Siebie a najgorsze jest w tym tylko to że nie zdajesz sobie sprawy kompletnie ze swoich konkretnych braków wiedzy. A potwierdza to tylko, że większość treści Twoich postów to wycieczka osobista. Zarzuty o multi, pozostawię bez komentarza. Kompletny beton przekonany o swojej nieomylności.
PS, gdzie ja mówiłem,
@brigante: Wróć do początku dyskusji i tego co próbowałeś wcisnac, bo zmieniasz narrację prostaku. ja cię już nie czytam . To nie ma sensu. Nie marnuje czasu na debaty z ciemnogrodem
timechain - @brigante: Wróć do początku dyskusji i tego co próbowałeś wcisnac, bo zmi...
@timechain: Bardzo mi przykro z tego powodu. Dziękuję że taki autorytet w dziedzinie astronautyki zechciał skomentować marsjański projekt von Brauna i go tak krytycznie ocenić. Cóż, ja też muszę pogodzić się z faktem że Saturn V to najgorsza rakieta na świecie, która na Marsa by jedynie pralkę zawiozła. Skasowałem już wszystkie publikacje o projekcie NERVA, bo przecież on nie istniał nigdy. Jakiś oszust zapewne wszystko sfabrykował, a ja dałem się nabrać.
@brigante: gościu, olales wszystko o czym pisałem. Nawet jakby zrobili gigantyczna wyprawę i zbudowali 20 Saturnie, a następnie wysłali tam załogę (nadal nie wyjasniasz jak kilka osób w budce campingowe miałoby przez pół roku siedzieć zamkniętych. Skąd wziąć żywność dla nich i masa innych roblemow)....

Później powrót tak samo drugie pół roku. kosztowało bybto od #!$%@? w ogóle nie wiadomo czy by było możliwe (tu dla twojej jasności my nawet dziś
@brigante: Nie masz absolutnie pojęcia nawet o ułamku problemów jakie są żeby przeżyć w stanie nieważkości.
Praktycznie KAZDA czynność jaka wykonujesz to w stanie nieważkości musi się odbywać zupełnie inaczej.

Problem jest praktycznie z każdym przedmiotem jakiego dotykasz. Kiedy masz cokolwiek w ręce jakiś przedmiot, to nie możesz go odpozyc po prostu nawet na chwilę. Krew. Bo każdy przedmiot zacznie latać, zagrażać wszystkiemu. Cokolwiek weźmiesz w łapę i chcesz wypuścić, musisz
Pobierz timechain - @brigante: Nie masz absolutnie pojęcia nawet o ułamku problemów jakie są ...
źródło: 1681659640288338059152035904281
@timechain: no to dawaj dalej. Widzę, że się rozkręcasz. Zapomniałeś jeszcze o promieniowaniu ;)
PS Już trzeci raz mnie dodajesz na czarną a ja, mały niedowartościowany robak, od kilku postów się dobrze bawię i nawet tego nie zauważyłeś.
@timechain: zastanów się lepiej dlaczego poświęcasz tyle czasu na pisanie banalnych postów w środku nocy, jakiemuś frajerowi z wykopu. Postów których nikt poza mną nie przeczyta. Co ty mnie chcesz udowodnić? Jak potężne problemy z sobą musisz mieć, skoro to dla ciebie takie ważne?
Ile czasu ludzie przetrwali na Skylabie? 4 dni?
Program marsjański miał trwać 10 lat, zanim ktokolwiek miał gdzieś polecieć. Zapewne w tamtym czasie nikt nie wiedział o