Wpis z mikrobloga

Hej jestem analizatorem mowy ciała - dokladnie czytania mowy z ruchu ust. Niestety nie mam dla Was dobrych wieści. Niby Alvaro, ale rękę zacisnął tak jak my bysmy to zrobili. Widać, że chłop ma w sobie troche godności i sie hamuje, żeby nie #!$%@?ć mocno odbijając żonkę Lewandowskiemu - a raczej nie odbić tylko "wykorzystać okazje" , która sama się napatoczyła. Widać kto tu na kogo leci z otwartą dłonią - Alvaro ma zacisnietą a intencja wychodzi i chęć eskalacji z drugiej strony. Na razie Alvaro walczy, próbuje zachować ostatnie nerwy na wodzy, ale natura może zrobić swoje.

#lewandowski #backpill #przegryw #afera #p0lka
rtp_diov - Hej jestem analizatorem mowy ciała - dokladnie czytania mowy z ruchu ust. ...

źródło: 46fdb71bf80ae18642da70828befd6a96a5dc3a80a70a3176cdcd14f2ce2c96d,w800

Pobierz
  • 11
  • 79
@Miguelos: Prawdopodobnie gdyby Robert powiedzial "sprawdzam" po jednym z takich jej tańców z tym nowym Alvaro odsłoniły, by się przed nim bardzo mokre karty.
A ten gość to inny. Ten się hamował i zmieniła na nowego bardziej śmiałego. Widziałem to wideo kipiące seksualnością - przykre to tym bardziej, ze mają dzieci i ona zamiast skupic sie na dzieciach to sobie tańcuje a Robert siedzi z dziecmi a kiedy ciezko haruje to