Wpis z mikrobloga

Ale tragiczna jest manga DB. O ile arc z Granolah jakoś się jeszcze bronił (chociaż i tak był mega słaby) bo wkleili tam Bardocka to najnowszy film jest odgrzewanym kotletem, forma Gohana i Picollo są z dupy, a do tego teraz cały film jest powtarzany w mandze
#dragonball
  • 10
forma Gohana i Picollo są z dupy


@Tortcebulowy Tak jak wszystkie formy do tej pory, poza tym kiedyś ludzie błagali o cokolwiek nowego ze świata DB, a teraz cieszy mnie fakt ze dozyłem czasów, że są osoby które mogą narzekać na ilość/jakość. (ʘʘ)
A i pamiętaj, że jak ruszy anime to zobaczymy ten arc po raz trzeci ( ͡º ͜ʖ͡º)
@laserowy_salcesonik: No tak nie do końca xD Ssj god był całkiem spoko wprowadzony, ssjg blue też - jako ewolucja ssj god, ui też, ultra ego naciągane ale też jeszcze ujdzie. Piccolo bym jeszcze zrozumiał ale ta forma beast wygląda kak karykatura jakaś i nie ma podstawy w niczym kompletnie xd Myślę, że nawet sam lepiej bym to rozegrał no ale już #!$%@?.
@janushek: No też się nie zgodzę, ssj3 to ewolucja ssj i ssj 2, a skoro ssj 2 było, to wielkim zaskoczeniem ssj 3 nie było. A forma beast jest dosłownie z dupy xd W #!$%@? mi się fabuła tego filmu nie podoba, a całą serię super nawet lubiłem, film z brolym był świetny (nie licząc jednego audio zgrzytu) dałbym mu 10/10. Mam tylko nadzieję że tenkaichi 4 nie #!$%@?ą