Wpis z mikrobloga

Myślę nad nowym samochodem, obecnie mam megane 3 z 2010, ale prawdopodobnie silnik wyzionął ducha, i tu pytanie, rozważam megane 4 rs line (nie mylic z RS) , lub peugeot 308, ceny podobne w granicach 130 tysięcy. Na plus meganki jest silnik no i znam dobrze markę, ale miałem okazje ostatnio jeździć nowym 308 i kurde podoba mi się, fajny środek i naprawde ładne auto. Może ktoś ma któryś z modeli i mógłby sie podzielić opinią.
#motoryzacja #renault #peugeot
  • 6
@Dziambelll: wybrałem rok temu Megane 4 rs line i zdecydowanie nie mogę żałować. Chciałem też ceed gt/mazda3 ale czas oczekiwania był bardzo długi bo w grę wchodził tylko automat skrzynia a Renault dojechało w 3 miesiące od zamówienia.
Peugeot mi się też bardzo podobał ale tam nie ma normalnych silników tylko 3 cylindrowa kosiarka 130km i hybrydy w astronomicznych cenach.
@Dziambelll Od miesiąca jeżdżę 308 SW i jestem mega zadowolony. Bardzo przyjemne wnętrze i prowadzenie. Fajne multimedia. Mam ten silnik 1.2 i jesli chodzi o kulturę pracy i dynamikę to jestem zadowolny ale ja mam dziadkowy styl jazdy. Jeśli zamierzasz jeździć bardziej dynamicznie to przy tym motorze trzeba liczyć się z wyższym spalaniem.