Wpis z mikrobloga

Te #!$%@? z #polishsource zamierzają popełnić sudoku czy co? Od miesięcy wyłączona rejestracja + zapro tylko od klubowiczów (czyli o ile się nie znacie IRL to pozdro 600). Dlaczego mnie nie dziwi że to polackie strony muszą mieć moderatorów z dałnem i kija w dupie xD

Jedynie szkoda że nie mam dostępu do wstawek z bajkami z dubbingiem PL, wszystko inne zasysam z TorrentLeech gdzie już 2,5 TB uploadu poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#torrent #torrenty #internet
  • 23
  • 1
wydaje mi się, że nie rozumiesz modelu biznesowego :-)


@pcstud: No to wytłumacz mi ten genialny model biznesowy? Ok ludzie wykupią klubowicza ale co z tego skoro baza użytkowników się nie będzie zwiększać bo nikt randoma nie zaprosi?
  • 0
No "elitarne prywatne trackery" to taka trochę sekta.


@JPRW: Też prawda ale na większość przynajmniej da się wbić i zbudować ratio.
@L3gion: klubowicze płacą gruby hajs za to aby być elitą i mieć dostęp do profitów; profitem jest tu m.in. luksusowy towar w postaci niedostępnych dla śmiertelnika zaproszeń :-) klubowicz nie da zaproszenia byle komu, więc przy okazji rośnie bezpieczeństwo :-) seedów nie brakuje, a jak tak się stanie to otworzą zaproszenia na tydzień :-)
  • 1
profitem jest tu m.in. luksusowy towar w postaci niedostępnych dla śmiertelnika zaproszeń :-)


@pcstud: No niech będzie, może ktoś uważa że za dostęp do bajek z dubbingiem i filmów / seriali z polackim lektorem warto bulić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo prócz tego nie oferują nic szczególnego czego nawet publiczne trackery by nie dały.
@L3gion aż prychłem xD

Z PSa ciagalem pierwsze odcinki dr house jeszcze za czasów szkolnych i korzystam do dzisiaj choć dostępność wstawek na takim PT jest lepsza to jakoś zawsze domyślnie zaczynam szukać od PS.
W obecnych czasach PS to garstka ludzi. Seedow jesli brakuje to moim zdaniem nie z powodu malej ilosc userow, a dlatego ze Polishsource nie ma typowego systemu ratio juz od dluzszego czasu wiec nie seeduja dluzej niz
  • 1
Z perspektywy właściciela/i strony, po tylu latch majac ta garstke uploaderow czy ripperow czy jak oni sie tam nazywaja tez bym wolal sobie nie komplikowac zycia w mysl zasady, ze lepsze jest wrogiem dobrego. Nie naprawiaj czegos co nie jest popsute.


@ZycieToMem: I gitez tylko niech zdejmą stronę z neta xD Nie ma co zachowywać pozorów że ktokolwiek nowy się dostanie a ile pytań z wykopka zniknie o zapro ( ͡
@L3gion Zaprosiłem bardzo wielu nowych na PS (przede wszystkim stąd), kiedy jeszcze można było zapraszać kogo popadnie i bez żadnego ryzyka, że się dostanie za to bana. Zgadnijcie ile zostało? Mniej niż 20%. Rozumiem że są różne sytuacje i można wylecieć, ale nie że aż taki odsetek. Widać mało komu zależało na koncie tam.
@ptt_: dokładnie to samo na jakieś 80 osób do tej pory zostało może że 2 sensowne. 65 wyłapalo bana bo albo nie dokończyli rejestracji albo nawet nie przeszli próbnego który polegał na wyseedowaniu bodajże 10gb? Reszta gdzieś tam w trakcie przestała krizystac albo wyląpała bana za logowanie się z VPN czy wielu innych ip
@JPRW: chyba tylko w polsce to sekta bo zagraniczna wersja sekty składa się z 5 największych prywatnych trackerów gdzie na 1 z nich jest otwarta rekrutacja 24/7 a na resztę da się zazwyczaj skoczyć z innego trackera.
@ptt_: To tak tylko dam dla perspektywy, jeden z starszych trackerów muzyki azjatyckiej, zaprosiłem 37 osób tylko 2 były pijawkami i 4 konta dołączyły sobie aby pooglądać strone. Czyli 31 osób przeżyło w porównaniu do 20% u ciebie. Ciekawe dlaczego tak sie stało hmmm( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CabalEnjoyer: Może Ty zapraszałeś tych, którzy rzeczywiście chcieli i mieli jakieś doświadczenie a nie tych, którzy nawet nie wiedzieli co to są torrenty a chcieli mieć konto.

Nie sądzę by problemem była sama strona, bo polskie załogi nie licząc nieistniejącego TG czy PT są (może tylko były) dość otwarcie nastawieni do użytkownika. Nie raz pisałem dlaczego moje konto nie działa i praktycznie zawsze albo odblokowali albo pozwoli zrobić nowe. Oczywiście to
@JPRW: Zapewne chodzi o Redacted, ale to trzeba się znać nieco na muzyce i ogarniać angielski.

Obecnie to ciężko napisać, że istnieje tylko top 5, bo Chińczycy też dają radę.