Wpis z mikrobloga

Wróciłem z siłowni, ale taka mnie żenada złapała. Jakaś para zatrudniła trenera personalnego, typiarka 4,5/10 facet taka 6/10 tylko, że otyły. P0lka jak tylko zjawił się ten trener, zaczęła upokarzać swojego chłopa "WIDZISZ MISIU TYLE PODNOSI CHŁOP, "HIHI MISIU BY TYLE NIE DAŁ RADY", Misiu morda cicho, wzrok w podłogę i tyle XD. Najlepsze było to, że ta typiara poprosiła trenera, aby skupili się dzisiaj na przysiadach, bo nie wie czy dobrze wykonuje ćwiczenia ehhh.
#blackpill #przegryw #p0lka
  • 28
@Epiktetlol najbardziej dobija mnie fakt, że "trenerów personalnych" nasrało się od groma, a większość leniwych głupich ludzi uważa, że bez nich nie da się ćwiczyć i wydają na nich grube hajsy xD w dzisiejszych czasach wszystko można znaleźć w internecie: diety, cwiczenia na różne partie mięśni, ale NIE! Wezmę "dietetyczkę", żeby mówiła mi co mam zrec, albo trenera, żeby mi pokazał jak mam ćwiczyć xD
@Haraj: Ale że co, jest jakiś obowiązek bycia w związku? Niestety, ale ludzie często nie mają do siebie szacunku albo boją się samotności na tyle, że wolą być z kimś takim i się męczyć, niż być samemu. Pomijam oczywiście sytuacje, kiedy pojawia się syndrom sztokholmski, w sumie może u tego gościa też jest.