Wpis z mikrobloga

#tinder #podrywajzwykopem #zwiazki #rozowepaski ah uwielbiam ten schemat tinderowych znajomosci
Piszesz z laska, rozmowa sie w miare klei, przechodzicie na messengera/snapa, wymieniacie sie zainteresowaniami itd. Ty sie ludzisz, ze sie angazuje, zalezy jej zeby się z Tobą spotkać, pisze do Ciebie pierwsza i odliczacie godziny do tego spotkania. Spotykacie sie. Robi sie niezrecznie, zauwazasz ze chyba jej nie podpasowales. Zegnacie sie, ty z nadzieja na szybka powtorke, ona juz Cie dystansuje bo nie czuje tego z Toba, przestaje pisac pierwsza, lakonicznie odpisuje po paru godzinach albo wcale ale boi sie tego powiedziec wprost bo lepiej zostawic Cie w razie czego na plan B wiec tak sobie z Tobą pogrywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 24
Skoro masz takie zdanie na temat kobiet, to po co z nimi piszesz i się spotykasz?


@choochoomotherfucker: dla mizoginów to są takie kontakty z kobietami Schrodingera

Z jednej strony nienawidzą kobiet i uważają je za podludzi, a z drugiej strony chcieliby być otaczani wianuszkiem kobniet.
Z jednej strony chcieliby, żeby wszystkie kobiety byly dziewicami aż do ślubu, ale z drugiej strony chcieliby uprawiać seks z wieloma różnymi kobietami.
Z jednej strony
@CrawlOuttaLove: To nie tylko tinderowe znajomości. Ja poznaje dziewczyny w realu bo nie umiem przez neta, a i tak jest to samo. 2 dni temu po kilku dniach pisania, gdzie poprzedzało znajomość wymowne spojrzenie i uśmiech po czym rozmowa i po powrocie do domu pisanie, w końcu się spotkaliśmy. Restauracja, gdzie za wszystko zapłaciłem ja, pojechałem po jaśnie Panią (koszt paliwa), jako kierowca nie piłem ale jej postawiłem jeszcze kilka drinków
@Tranzol: chyba rozumiesz doskonale wlasnie ten schemat xd ja tez, postawilem obiad, spacer, wozilem po calym miescie. Na drugi dzien licząc, ze choć troche sama z siebie wyjdzie z inicjatywa lub zwyczajnie milo wspomni to spotkanie, powie ze bylo fajnie, cokolwiek od siebie kompletnie nic. Najbardziej mnie rozbraja jak sama czuje, ze mnie tak traktuje i sie tlumaczy "dystansem bo nie chce sie z niczym spieszyc" xd
@CrawlOuttaLove: Jasne, że rozumiem bo też tak mam xd. Moja rada olać temat, nie dociekać dlaczego się nie odzywa i nie prosić się o uwagę. Ja rozumiem że trzeba pokazać dziewczynie jakieś zaangażowanie i atencję ale jeśli dziewucha na starcie nie ma szacunku to nie ma co sobie głowy zawracać. Jeśli nie ma ludzkich odruchów na na początku to też nie zacznie ich nagle mieć po jakims czasie. Ciężko jest na
@CrawlOuttaLove Czekaj, czekaj. Piszesz, że spotykacie się, ale robi się niezręcznie i że czujesz, że chyba jej nie przypasowałeś. Więc czego się spodziewasz i po co masz dalej jakieś nadzieje? Na siłę kogoś chcesz rozkochać albo liczyć, że po dziesięciu spotkaniach coś zatrybi? To naturalne, że jak nie ma chemii i zgrania choćby minimalnego na początku, to już dalej nie ma sensu.
@CrawlOuttaLove: no to może popracuj nad swoimi umiejętnościami żeby te randki jakoś fajnie wyglądały, żebyś wzbudzał emocje itp. Dla pocieszenia powiem Ci ze tam wyglądało 99% moich spotkań z tindera 3 lata temu, a teraz to jest zajebiscie. Laski same pytają o 2 randki, często mam onsy