Wpis z mikrobloga

Czy mam obowiązek znać inne języki niż Polski żeby korzystać z wykopu?

Prawdopodobnie akceptując zgadzam się na pełne śledzenie włącznie z geolokacją ale skąd mam to wiedzieć i kim są asy które uważają że to jest w ogóle legalne pomijając dobre obyczaje internetowe xD
#krajzkartonu #moderacja #wykop
Minikus - Czy mam obowiązek znać inne języki niż Polski żeby korzystać z wykopu? 

Pr...

źródło: wykop_czemu

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Minikus: Hej, język komunikatu dopasowuje się do języka, który masz aktualnie ustawiony w przeglądarce. Przestaw język przeglądarki na język ojczysty ( ͡º ͜ʖ͡º) wtedy również zmieni się język komunikatu.
  • Odpowiedz
@Minikus: Kolego, chyba nie mówisz nam wszystkiego ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie ma innej możliwości, komunikat dopasowuje się do języka przeglądarki.
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop: Wyczyściłem ciastka podstawową wersją CCleaner i ściągnąłem Operę do porównania. Tam komunikat uwzględnia język przeglądarki, Firefox wyświetla domyślnie angielski nawet po zmianie języka na Francuski czy Niemiecki. Nie przeglądam przez VPN, loguję się zawsze w taki sam sposób. Głębiej ustawieniach mi się gmerać nie chce. Może mam mocną aurę z poprzedniego wcielenia jako anglofon :P
  • Odpowiedz