Wpis z mikrobloga

@Mamaboss:

Podziwiam mniemania o sobie, życiowe przegrywy porównujące się do Roberta z pięknymi włosami i atletycznym ciałem xD


Zgadzam się, typowa Polska uroda. Polacy są po prostu przystojni. Tak przy okazji czemu obrzygujesz jadem ludzi, których nawet nigdy nie widziałaś ? Skąd mamy wiedzieć, że sama nie jesteś brzydką, grubą p0lką tak jak Lewandowska przed operacjami plastycznymi kopary ;')
@bigbeng: Nie wiem w jakiej Polsce Ty byłeś, ale patrząc na przeciętnego Polaka i Polkę to jesteście w ciemnej dupie. Nie bez powodu wolimy mężczyzn zagraniczych :)))) nie dorastacie im do pięt pod względem fizycznym i mentalnym ;)
też mogliście za młodu pokopać piłkę


@WyzwolonaPodrozniczka:
Matka nie pozwolila mi pojechac na mecz wyjazdowy, gdy mnie awansowali po pierwszym treningu do lepszej grupy I powolali ( ͡° ʖ̯ ͡°) mialem wtedy 7 lat I przestalem grac w klubie, potem juz tylko koszykowka, ale tylko w druzynie szkolnej
@Mamaboss:

My jesteśmy lepiej wyglądający od p0lek. Wy jesteście zwykle grube i zaniedbane. Jedyną waszą kartą przetargową jest to, że jesteście łatwe xD
Plus jesteście karlicami, średni wzrost p0lki to 165 cm a Polaka to 180 cm. np. Hiszpanie w porównaniu do nas też są karłami ~176 cm.

https://www.worlddata.info/average-bodyheight.php

Podejrzewam, że Twoje sztuczne ego bierze się z tego, że mężczyźni zza granicy korzystają z Ciebie jak z toalety a jedyne co
@gejuszmapkt: Gdybym był Anką Skakanką to też bym chciał być wygrzmocony przez przystojnych, ponętnych latynosów niż słuchać marudzenia jak to mu źle idzie w piłeczkę w klubie i w kadrze z kartoflanego ryja polaka boberta. Nie ukrywajmy, latynosi, podobnie jak latynoski, wyglądają sto razy lepiej niż my. Zresztą już wiele lat temu zauważył to #testoviron, który wskazał gdzie nasze miejsce w szeregu. Wiele się od czasu jego proroctw nie zmieniło.
@bigbeng: Chciałbyś z tej toalety skorzystać, inaczej nie siedziałbyś byś tutaj :)))) wystarczy wpisać „Polish men” w przeglądarkę i porównać ze „Spanish men”. Miłego podziwiania waszych buraczanych kryminalnych mord :))
@bigbeng: @Mamaboss No ale nie obrażajcie się od toalet. Bez przesady. Nie ma co ukrywać, że latynosi, nawet jak często są karłami, to po prostu ze swoją opalenizną lepiej wyglądają niż przeciętny Polak. Z kolei u kobiet jasna karnacja (nawet bardzo jasna) to często atut. Chociaż wiadomo latynoski to też wiadomo sztos.