Wpis z mikrobloga

#samolociara była dzisiaj na rozmowie o pracę - a gdzie, to podpowiedź na zdj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W obecnej firmie byłoby mi dobrze, gdyby nie to, że płaca jest niestety słaba, zwyczajnie się w niej nie rozwijam oraz pracuję w dziale safety, a nie w tym, co mnie interesuje. Wewnętrzne przenosiny nie wchodzą w grę, bo żeby pracować na stanowisku, jakim bym chciała, to musiałabym się przenieść do Niemiec ¯(ツ)

Odp ma być z końcem przyszłego tyg, lub na początku kolejnego. Raczej się nie nastawiam, że się uda, kandydatów jest mnóstwo na tylko 2 wakaty (w tym jeden fixed term, który mnie nie interesuje).

Jak się uda to spoko, a jak nie, to nie będzie źle - przynajmniej zostanę w swojej wygodnej, bezstresowej pracy, z fajnym zespołem i managerem do rany przyłóż ^^

#lotnictwo #praca #uk #anglia #rekrutacja
Ag90 - #samolociara była dzisiaj na rozmowie o pracę - a gdzie, to podpowiedź na zdj ...

źródło: 1

Pobierz
  • 16
via Android
  • 2
@ksos wow, nieźle, szybko dostałeś :P

No cóż, na rozmowie usłyszałam, że dziewczyna z zespołu przechodzi na macierzyński, więc cholera wie, czy wróci po 12 msc czy nie, a wolałam tego ryzyka nie podejmować :P
via Android
  • 0
@jckk Znajomi, którzy tam pracują, zachwalali, że biuro jest wypasione. Osobiście niewiele widziałam, bo tylko recepcję, stołówkę oraz pokój, w którym miałam rozmowę. Wystrój mi się nie podobał - betonowy z czerwonymi akcentami, no ale kwestia gustu.

Z wnętrz HQ linii lotniczych, to najbardziej podobał mi się BA (Heathrow), a na drugim miejscu TUI (Luton)
via Android
  • 0
@Secretariat W obecnej firmie jestem raptem pół roku, ale to w sumie była idealna praca na pogodzenie ze studiami, przez to, że na pół etatu, luzik, hybrydowy i tylko raz w tyg do biura, które i tak daleko nie jest

Teraz jak skończyłam studia (czekam tylko na oceny, mam nadzieję, że dissertation zdam chociaż na te 40%, bo napisałam właściwie na własną rękę, supervisor guzik pomógł XD ), to szukam pracy na
@Ag90: ohhh co do dissertation to na pocieszenie powiem ze pisałem 2 na dwóch różnych uni tutaj, za każdym razem mój supervisor poszedł na wakacje na 2/3 okresu gdzie pisałem, więc to norma xd. Ale na pewno lepiej poszło niż myślisz, za duże ciśnienie na diss jest i każdy myśli ze słabo poszło a potem cyk 70%