@krissq2502: Ale porównaj tych dwóch piłkarzy. Obaj irytują to fakt. Rzecz w tym, że taki Vinicius nie wbiega w zawodników bez piłki i nie wali im łokcia pod żebra. A co jest według farseloniarzy gorsze? Dyskusje z sędzią.
Już o wieloletnim płaczu że to Real kupuje sędziów nie będę wspominał, gdzie teraz po wyjściu ich wałów, nadal oskarżają, że to pewnie Real maczał w tym palce.
Kompleks Realu mają Ci kibice.
@krissq2502: Do Barcelony mi daleko, ale nie mogę patrzeć na Viniciusa, bo symuluje częściej niż Neymar w swoim prime. No i w sumie ma też brzydki ryj.

Dobry piłkarz, ale zryty łeb - klaun do potęgi. Kiedyś to byli fawelarze (Ronaldo, Ronaldinho, Kaka), dzisiaj już nie ma fawelarzy, tylko jakieś popierdółki
@AgentGRU: uważam że przekracza przepisy i brutalnie fauluje pod pozorem zadziorności i powinien dostawać więcej kartek.
ale to nie oznacza że biegam po internecie i go wyzywam.
po szczerej prawdzie to moja niechęć do niego jest spotęgowana zachowaniem kibiców Barcy którzy bronią go fikołkami jak to mają w zwyczaju.

@pawulon-fan: nie rozumiem jak oglądając dzisiejszy mecz można tak stwierdzić. jeśli zaczniemy gwizdać faule na Vinim to magicznie się rozwiąże sytuacja
@krissq2502: Nie mówię o dzisiejszym meczu, tylko o moich ogólny odczuciach dotyczących tego zawodnika. YouTube w sekundę wypluje kupę symulek Viniciusa, niektóre z nich są wręcz absurdalne. Jest szybki, dobry i często dostaje po nogach - ja to wszystko rozumiem. Ale było już wielu takich piłkarzy, a niewielu z nich odwala taką pajacerkę z taką czestotliwością, tak naprawdę to tylko wspomniany Neymar przychodzi mi do głowy.

Najlepszym przykładem kopany przez ogórków
@pawulon-fan:

widzę że dążysz do dyskusji kulturalnej co jest niespotykane w tym temacie.

dam Ci przykład który teraz można nawiązać, Kosecki, bo wyszedł i zabłysnął dziś wypowiedziami bo KanałBekowy wyświetleń szuka.
wiesz że z jego zagrań można zrobić pewnie z 10 minutową sklejkę na YT gdzie wygląda jak prime CR7?
rozumiesz do czego zmierzam?

jestem randomem z interentu i nie musisz mi wierzyć ale to nie do końca jest tak że
@krissq2502: Spoko, nie oglądam wszystkich meczów Realu więc nie będę się kłócił. Ale powiem Ci, że z uwagi na niespodziewany wynik włączyłem sobie ten dzisiejszy jakoś w 60 minucie i przez te +/- 20 minut zdążył zaliczyć padolino i gwałtownie odepchnąć rywala mając już na koncie żk XD I jak ja mam nie myśleć, że to skończony debil? Zdążył też oczywiście potwierdzić swoją klasę, zrobił potem fajną akcję na 4:2, ale
@pawulon-fan: sam przyznajesz że oceniasz go na podstawie tego co mówią inny i wybiórczego.

do 60 minuty za jeden faul na nim gość powinien wylecieć z czerwem, a drugi za niesportowe zachowanie żółta albo czerwona. w obu sytuacjach sędzie nie reaguje. w 37 po 5-6 faulach Vini jest zagotowany a arbiter zaczyna od niego rozdawać kartki? czy tak to powinno wyglądać? nie.

a później wchodzisz w 60 minucie i oceniasz na
@krissq2502: No nie, nie oceniam na podstawie tego co mówią inni. Przecież kupę jego symulek widziałem na własne oczy, to nie tak że ktoś mi powiedział, że jest taki sobie Vinicius i jest to oszust i klaun;)

A to, że jest zagotowany po faulach, to tylko i wyłącznie jego problem - najlepsi, z porządnym mentalem tylko się uśmiechają i grają dalej. Przykłady takich piłkarzy podałem wcześniej. Prawda jest taka, że brakuje
@pawulon-fan: nie masz racji. nie podoba mi się Gavi i jakoś nie jadę po nim bo to nie jego wina że sędzia mu kartki nie da. to wina złego zarządzania meczem i #!$%@? sędziego. tak samo jest w przypadku Viniego i nie potraficie tego zobaczyć że nic nie dzieje się bez przyczyny, dla oceniających winny jest tylko i wyłącznie Vinicius.