Wpis z mikrobloga

czemu ten fawelarz tak pajacuje?
no, nie przecież to jest prowokacja.
czego on się pluje do sędziego.
mogłeś nie dryblować pajacu.
itd.

dla mnie sytuacja w tej lidze jest chora, odkąd był tu Messi, Ronaldo i Neymar mówi się o ochronie zawodników, zawsze najgłośniejsi byli w tym Bordowi koledzy, czemu zmienili nagle zdanie i takiego talentu jak Vini nie bronią? ciekawe?
dla mnie ziobro zaskoczenia XD

co do Viniego święty by nie wytrzymał tej degrengolady a to jest przypominam 22 latek jeszcze.


#mecz #realmadryt
krissq2502 - czemu ten fawelarz tak pajacuje?
no, nie przecież to jest prowokacja.
cz...

źródło: FulF89YWIA0Vs5A

Pobierz
  • 16
@AgentGRU: rozumiem że jak Real przegrywa czy Braca to wtedy legalnie można sankami w zawodników i brutalnie faulować? do tego zmierzasz.

dla mnie wyniku nie gra tu roli, takie sytuację powtarzają się co kolejkę i nie tylko przy meczach Realu, jeśli jednak ktoś uważa że takie przyzwolenie na faule nie wpływa na spotkanie to jest głupi.

a już na końcu typ tnie na czerwoną w 20 minucie i grają w 10
rozumiem że jak Real przegrywa czy Braca to wtedy legalnie można sankami w zawodników i brutalnie faulować? do tego zmierzasz.


@krissq2502: nie, ale żadnego wpisu tutaj nie przeczytałem, o tym, jak słabo gracie, że Militao został w domu, ze druga linia u was nie istnieje, tylko wpisy o sędziowaniu i płacze o Viniego. I tak jest za kazdym razem, jak przegrywacie
aha, czyli jak się gra słabo to nie można krytykować bezkarnych bandyckich wejść przeciwnika?


@Beeercik: można, ale patrz wyżej, co napisałem - jak gracie słabo, to za kazdym razem uruchamiacie karte pułapkę, że rywale kopią Viniego. Za kazdym razem.
@AgentGRU: No bo kopią, coś dziwnego że człowiek jest #!$%@?, że najlepszego gracza w drużynie rywale próbują wyeliminować na pół roku bezmyślnymi atakami, a sędzia nie reaguje odpowiednio?

Tyle było kiedyś #!$%@?, że sędziowie muszą chronić gwiazdy bo uciekną z La Ligi i co?

Vini ma mieć według kibiców Barcy czerwone kartki za protesty, ale za wejścia na złamanie kostki już nie będziemy karać 'bo tak'.
W Lidze Mistrzów jakoś problemu
@AgentGRU: być może temu że liga jest zamknięta geniuszu i nie ma nią ekscytacji w naszych szeregach?
zresztą rywalizowanie w takiej lidze po prawdzie nie ma sensu gdyż nie ma jasnych zasad i każda decyzja to rzut monetą.

i też nigdzie nie widzę że ktoś piszę że przegrywamy przez sędziego. wpisy raczej są w odpowiedzi na obrażanie Viniego i zaczepki z między innymi twojej strony.
zawsze robicie syf a później odwracacie