Wpis z mikrobloga

@Beeercik: no tak, jak ktoś kopnie w mur to też się można wkurzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, że nie dostał jeszcze żółtej za łokieć, stempel albo odepchnięcie rywala bez piłki
  • 2
no tak, jak ktoś kopnie w mur to też się można wkurzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wincyyyyj: dobrze wiesz, że to zupełnie inne sytuacje.

A czemu za wjazd od tyłu nie było czerwonej dla gościa z Girony?
Też jest chroniony przez sędziów jak Vini czy po prostu sędziowie są dramatyczni?
@Beeercik: nie pamiętam sytuacji o ktorej mowisz wiec nie skomentuje. A co do viniciusa to ta tak, jest chroniony. Kilka razy w tym sezonie powinien wylecieć, ale sędzia bał się dać mu czerwo. Nie wiem jak słaby sędzia musiałby by być żeby nie widzieć dzisiaj trzech ewidentnych sytuacji w których powinien dostać drugą żółtą. Przecież za stempel gwizdnał faul wiec widział. Za to samo dał Militao żółta kartkę. Tylko viniciusowi sie
  • 1
@Wincyyyyj

Może naprawiał błąd (czyli pierwsza żółta) błędem, nie wiem.

Ja nie mam nic przeciwko, żeby Vini w końcu wyleciał za odepchnięcie czy stempel, ale niech przeciwnicy też wylatują za bandyckie wejścia.
Gdzie tu sprawiedliwość, że Vini wyleciałby za protesty i stempel, a chłop za atak taki atak nie dostał nawet żółtej? Nawet faulu nie gwizdnęli.
Beeercik - @Wincyyyyj

Może naprawiał błąd (czyli pierwsza żółta) błędem, nie wiem.

...

źródło: temp_file.png4979585879759759172

Pobierz
@Beeercik: oczywiście też jestem za ostrym karaniem brutalnych fauli, ale w tym poście wstawiłeś fragment wybicia piłki które trafiło w viniciusa co nie było w żadnym wypadku niezgodne z przepisami. Druga sprawa, że okej vinicius jest faulowany ale czy tak często brutalnie? Bardziej bym powiedział że jest prowokowany bo łatwo go wyprowadzić z równowagi. Czesto też protestuje przy prawidłowych decyzjach sędziego i duzo symuluje co utrudnia pracę sędziego
duzo symuluje co utrudnia pracę sędziego


@Wincyyyyj: najwięcej fauli (tych odgwizdanych) w całej europie na nim ale dużo symuluje. dziwne że daje się łatwo prowokować jak taka degrengolada jak dziś zdarza się co mecz wyjazdowy.
chłopak ma 22 lata i was #!$%@? dziwi że jak 5 razy go zetną i sędzia z tym nic nie robi to się gotuje i zaczyna się dwustronny cyrk, kto by się nie zagotował.
żaden hiszpański