Wpis z mikrobloga

@DrGreen_2: xD 15 miesięcznie ale na jak długo? ( ͡º ͜ʖ͡º) też kilka lat temu zrobili u mnie promke dla nowych (to nie była oferta na stałe). było też 15 w innych miejscach, u mnie w Buzz 20. napisałem że chciałbym aby obniżyli mi cenę to średniej lokalnej to #!$%@? ze nie mogą bo wysoki standard, bo parking. jak wszystko było nowyme to było git. po
@Steven_Hyde: na 6 miesiecy co i tak jest spoko, pozniej chyba bedzie £24? Bez kontraktu wiec jak sie standard obnizy to moge szukac innej silowni. Na razie jest super wiec bede sie nakrecal negatywnie co moze byc za 5 lat, to co Ty piszesz to mialem w Pure Gym - polow sprzetow wiecznie zpesuta, brakujace akcesoria itp.
@Big_Fomo: wyprowadzilem sie do High Wycombe bo juz mialem dosc wyskoich cen i syfu w Londynie i w okolicach. Chcialem miec spokoj i lepszy komfort zycia dla mojej malej rodziny. Zaluje, ze nie wyprowadzilem sie wczesniej.
@DrGreen_2: no i jak Ci się żyje w High Wycombe ? Też szukam miejsca na przeprowadzkę , z takim w miarę dobrym dojazdem do zachodniego Londynu , ale tam jeśli chodzi o bezpieczeństwo i brak syfu , to chyba raczej tak średnio ?
@pampuszek: wedlug mnie jest super, jestem tu dopiero miesiac. Jest mega czysto i spokojnie - zreszta czystosc mi sie rzucila w oczy jak tu pierwszy raz przyjechalem. Dojazd do Marylebone to 30 minut pociagiem, piekne widoki, duzo zieleni, lasow, wzgorz, dokola to Chiltern ktore slynie z pieknych okolicznosci przyrody.

WCzesniej mieszkalem na Croydon kilka lat i tam syf byl potworny, i nie mowie nawet o centrum Croydon ale nawet parkach gdzie