Wpis z mikrobloga

Zbliża się koniec Panaracerów 700x35c w moim Trabancie RC500. Co najgrubszego udało wam się założyć do Tribana? 35c za bardzo kopią się w piochu. Jakieś polecane niedrogie koła przy okazji? Bo jak myślę o zmianie laczy na stockowych obręczach to mnie krew zalewa.

#rc500 #wykoptribanclub #triban
  • 13
@Pan_Ryba: ile km przejechane albo ile czasu wytrzymaly? tez mam 38mm ale uwazam ze niema sporo miejsca.. no chyba ze nie jeździsz po błocie poniżej koło zatryzmane od błota z oponami schwalbe gone allaround
Berud - @Pan_Ryba: ile km przejechane albo ile czasu wytrzymaly? tez mam 38mm ale uwa...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
@Pan_Ryba: to dość krótki przebieg, spoko nie wiem co ja sobie wyobrazalem :P ja zrobie test i kupie budżetowa gravelowa opone i ciekaw jestem ile taka wytrzyma bo schwalbe tez 2sezony max i slick z tylu
@Pan_Ryba: co w końcu kupiłeś? Te panaracery 35mm dawały radę na szutrach i w lesie (poza tym piachem)? Chcę wymienić stockową opone w trabancie na 35c albo 38c, ale się waham czy 35c będzie wystarczająco komfortowa, z kolei czy 38c nie będzie obcierać. Moje typy to schwalbe g-one allround albo continental terra speed.