Wpis z mikrobloga

  • 0
@selenita66: szafa ma głębokość około 60-65cm, sprzęty planuję zakupić w wersji slim (ok. 47cm głębokości), bo bokach zostawić po 2-3cm a podczas używania sprzętu otwierać szafę - czy to będzie odpowiedni dopływ powietrza?
  • 0
Najbardziej zastanawiam się nad dnem szafy - trochę się boję, że jeśli dno będzie z płyty i pralka przy takiej masie będzie drgać to mi się rozpadnie ta szafa xD
@Wiatrakkk: A jak dno szafy jest zamocowane? Leży po prostu na podłodze, jest na jakimś konstrukcyjnym cokole, czy wisi sobie na konfirmatach przymocowane do boków szafy? Bo w tym ostatnim przypadku to może być przypał przy ~100kg sprzętu, nawet i bez wirowania pralki :)
@Wiatrakkk: pralka i suszarka powinny być otwarte jakiś czas po użyciu, jak masz małe dzieci to w sumie cały czas są otwarte. Pytanie czy Ci to nie będzie przeszkadzało? No i druga kwestia, pralka może się zepsuć i zalać Ci panele i jak akurat nie będzie nikogo żeby to od razu osuszyć to po panelach. Weź też pod uwagę że pralki trzeba co jakiś czas czyścić. Miałem kilka pralek i jeszcze
@Wiatrakkk: Dobra opcja. Pralka i suszarka w łazience zajmują wiele miejsca, same w sobie również nie są jakieś za specjalnie dekoracyjne, tak więc dzięki temu będziesz w stanie zaoszczędzić trochę przestrzeni ;)
U mnie pralka stoi w kuchni, w kuchni mam panele winylowe i rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze.
Mała łazienka stanie się dzięki temu bardziej ustawna: https://sanplast.pl/blog/post/mala-lazienka-w-bloku Na tej stronie jest sporo inspiracji.