Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka popularność tagu rośnie, stąd moje pytanie, czy to kolejne patostreamy? proszę o jakieś wyjaśnienie genezy ( Polacy relacjonują życie w kambozdzy? ) jakiś mini słownik/faq by się przydał, bowiem wpisy dotyczące uniwersum są pisane w charakterystyczny sposób ( parafrazują bohaterów ?) oraz pojawia się w nich dużo slangowych słów ( gniot ) i postaci, część z nich wydaje się mieć kilka ksywek ( glapcio ropuch ) o co tutaj biega?
  • 32
@ogkush: zadne pato a porzadny tag o zaradnosci polonijnych bezsensmenow w Raju bez ZUSu i Sanepidu czyli Kambodzy. Tag mozna podzielic miedzy dwoch glownych bohaterow :
- raport z wegetacji czyli A.L. Machlaj
- raport z fikcji czyli Gapa
Generalnie ciezko sie wkrecic bo z pozoru to wyglada na normalne zycie i niby jakas telenowela ale jezeli ktos obserwuje od poczatku ta slynna "zaradnosc" i widzial ewaluacje tych postaci na przestrzeni
proszę o jakieś wyjaśnienie genezy


@ogkush: chore z nienawisci wykopki pisza o nich opowiadania erotyczne w ktorych czuja sie lepsi od nich i wydaje im sie ze jak mieszkaja w polszy to rchaja ich w dupe poziomem kultury ktorej niby nie ma w kambodzy

za to zebraki z kambodzy ciesza sie z tych komentarzy bo dzieki nim maja nieustajace wakacje zycia, ludzie dzieki temu #!$%@? po wykopach czuja sie w jakis
@twardy_kij: Mi tam się podoba jak Polska w wizjach naszych szanownych expatów zatrzymała się w rozwoju we wczesnych latach 90". Pokazują takie rzeczy jak galerie handlowe, wypłaty gotówki przy pomocy telefonu, chiński sprzęt agd i rtv czy "egzotyczne" produkty kulinarne (dla łysego podrabiana mozzarella czy parmezan to szczyt egzotyki xD) Jako coś nie osiągalnego dla przeciętnego Polaka XD
liczi


@T4_LOVER: u mnie tego nie sprzedaja to tez nie wiem XD a moze gdzies jest to ja tego nie kupuje, nawet nie wiem czy to ogladalem, potem siedzi wykopek i komentuje ze on LEPIEJ!!!!!!! umie jesc jakies gwno xD kazdy umie LEPIJ!!! jak te janusze ktore kaza wszystko jesc z chlebem bo bez chleba sie nie najesz XD

oczywiscie ze tak, jestem tego samego zdania ze polakowi z polandii wszystko