Wpis z mikrobloga

Można robić ile fikołków się chce ale to Ukraina stale (choć powoli) ale traci teren od pół roku.


@Koniasz: No tak, jak zapomnimy że pół roku temu zakończyła się dużą kontrofensywa ukraińska która odbiła Chersoń i obwód charkowski to faktycznie można mieć złudzenie że od pół roku tylko się cofa bo co miesiąc traci kolejną dzielnicę 30 tys. miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No tak, jak zapomnimy że pół roku temu zakończyła się dużą kontrofensywa ukraińska która odbiła Chersoń i obwód charkowski to faktycznie można mieć złudzenie że od pół roku tylko się cofa bo co miesiąc traci kolejną dzielnicę 30 tys. miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PfefferWerfer: I według ciebie udana poprzednia kontrofensywa oznacza że i następna się uda ? xD
Ale lubie takich odważnych wykopków więc przedstaw swoje
Nie wiem kiedy, wiem tylko że Rosja ostatecznie przegra. Nie ma potencjału gospodarczego żeby pokonać gospodarczo zachód. Utrzymanie takiego dziwnego impasu to maksimum ich aktualnych możliwości.


@PfefferWerfer: Czyli w sumie to nie masz argumentów tylko własne przeczucie. No ale odpowiedziałeś co myślisz a nie wyzywasz od onuc czy coś tak więc jest spoko.
@Koniasz: Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

Wiesz że ktoś obliczył (tylko już nie mam źródła), że w tym tempie i przy tych stratach Rosja potrzebuje około 500 milionów ludzi? To jest ukraińska maszynka ruskiego mięsa, jak uznają, że teren jest bezużyteczny to przeniosą się do następnego zabudowanego. Masz rację, można robić fikołki, tylko czemu ty je robisz nie mówiąc wprost że to ruska porażka.
Na pewno nie jest to Ukraińskie zwycięstwo a skoro nie jest Ukraińskie to czyje ?


@Koniasz: Póki Ukraina nie atakuje terenów cywilnych to rosyjskie, a powinna. Wojna zawsze jest na wyniszczenie, a toczenie jej na terytorium jednego kraju mija się z celem
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.


@panzerfucker: Bo żadnego nie zadałeś przecież.

Wiesz że ktoś obliczył (tylko już nie mam źródła), że w tym tempie i przy tych stratach Rosja potrzebuje około 500 milionów ludzi?


@panzerfucker: Szkoda czasu na takie analizy.

To jest ukraińska maszynka ruskiego mięsa


@panzerfucker: Ukraińskiego też i przyznają to sami Ukraińscy żołnierze. Jakiś czas temu był na wykopie filmik gdzie Ukraiński oddział powiedział że jest oskarżony
Póki Ukraina nie atakuje terenów cywilnych to rosyjskie, a powinna. Wojna zawsze jest na wyniszczenie, a toczenie jej na terytorium jednego kraju mija się z celem


@maad: Dlatego dla mnie Ukraina na chwile obecną przegrywa wojnę. Ukraina atakując rosyjskie terytorium łącznie od ponad roku nie zrobiła na terenie Rosji strat większych niż ponosi Ukraina przez wojnę na własnym terenie w ciągu tygodnia. Na początku wojny jedyna Ukraińska fabryka czołgów została bardzo
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.


@panzerfucker: A dobra, chodzi tobie o to pierwsze początkowe pytanie. To tak, Rosja aktualnie wygrywa bitwę o Bachmut i aktualnie wygrywa wojnę. Co nie oznacza że ją wygra. Ale na chwile obecną według mnie Rosja wygrywa i ma większe szanse na wygranie wojny niż Ukraina.
@Koniasz: Brutalna prawda ale nawet gdy wyprą ruskich to będą przegranymi w tej wojnie. Oby się to zmieniło i zorali kilka rosyjskich miast w ramach odwetu