Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
#podrywajzwykopem #relacje #redpill #pracbaza

Jest taka sytuacja u mnie w pracy. Pracuję tam z pół roku. Pracuje tam też taka dziewczyna (pracowała). Generalnie wczoraj był jej ostatni dzień w pracy. Sporo dziewczyn odeszło ostatnio z powodu na managerkę.
Mnie ta dziewczyna jakoś mocno krecić zaczęła. Nie gadaliśmy jakoś dużo, bo ja mało rozmowny i też schodzę często na prototypownoę ale od czasu do czasu mnie tam zagadywała. Na pewno mój wygląd nie jest żadną przeszkodą, raczej jedną z większych zalet. Tak samo wzrost - 198.

Pozostaje ostatnie spotkanie, bo szykuje się impreza pożegnalna za 2 tyg, na której oboje będziemy. Nie wiem teraz co robić. Czy próbować coś tam zagadywać w celu wyjścia gdzieś itp. To, że nie pracujemy już razem, akurat plus. Trochę się tylko wstydze przy innych babeczkach z pracy. Lubia mnie, jestem tam jedną z młodszych osób i traktują, jak takiego rodzynka Trochę. No więc, jakbym tam coś zadziałał, to by zaraz sobie żartowały i droczyły się.

No i też nie wiem,czy kogoś ma. Na pewno na insta nikogo nie widać u niej.
  • 9
@LadnyChlopczyk: "Trochę się tylko wstydze przy innych babeczkach z pracy. Lubia mnie, jestem tam jedną z młodszych osób i traktują, jak takiego rodzynka Trochę. No więc, jakbym tam coś zadziałał, to by zaraz sobie żartowały i droczyły się."

O curva ale przeszkoda. Przecież nie będziesz jej tam macał tylko masz wybadać teren. A zresztą, kto będzie o to dawał #!$%@??
@Utero: Zobaczymy, przyatakuję i może się uda.
Co do tych babeczek z pracy, to one juz tam coś sugerowały w żartach, trochę swatały nas. Także byłyby tematy do rozmów. No ale czasami trzeba zaryzykować. Jej już nie ma firmie, więc będzie bardziej komfortowo.