Wpis z mikrobloga

@cheeseandonion: Z drugiej strony... korzystał sobie w pełni przez te 8 lat i to... w swoich najlepszych latach życia, młodości także wygryw. Ja do 25l studia i zaperd... do starości a później emerytura pariasa.
  • Odpowiedz
@jajcek: No, bardzo wygryw. Mógł ustawić całe swoje życie i nigdy już nie pracować, a przewalił wszystko w 8 lat i wrócił do punktu w którym był na początku
  • Odpowiedz
  • 17
@jajcek Przegrać fortunę w kasynie, ćpać dragi. No po prostu jest czego zazdrościć. Gdyby miał trochę oleju w głowie to włożyłby chociaż 10% z tego w lokatę i giełdę, kupiłby mieszkanie i żyłby z kapitału.
  • Odpowiedz
@jajcek: Czy na serio korzystał w pełni z życia przez te 8 lat? To jak przeżył te lata świadczy jedynie o jego podatności na uzależnienia.

Ja nie chcę mówić co dla kogoś jest dobre a co nie i co jest dobrym życiem a co nie, ale jednak dobrze przeżyć życie to dla mnie po 8 lat zobaczyć dobrze prosperującą firmę, którą się założyło, albo gromadkę dzieci, które dobrze się wychowało. Ewentualnie
  • Odpowiedz
@RecycleMe @Murasame: Ty czy ja mamy taki priorytet ale nie wszyscy tacy są. Dla niektórych życie ma być dobrą zabawą jakakkolwiek by ona dla nich nie wyglądała i jestem w stanie to zrozumieć.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: podejrzewam, że pluje sobie w brodę wspominając dawną rozrzutnosc i fakt, że nie zabezpieczył się w żaden sposób. 10mln GBP, w przybliżeniu ciut poniżej 50mln PLN - można kupić jakieś bezpieczne nieruchomości, odpalić jakieś firmy które może nie będą wykręcać #!$%@? wie jakich przychodów, ale będą gwarantowały stabilny cashflow jakby coś się sypnęło... A tak wygląda na to, że chyba został bez niczego. 8 lat - 50mln PLNow - to
  • Odpowiedz