Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ide na dive, jestem za leniwy na poznawanie kobiet
Prawiczek here, już wprowadziłem nofap - dzień 10 nastawiam się mentalnie

Do jednej mam godzine drogi, jest po 20, strzały bez limitu i klimat gf /350zł
Kilka jest w mieście, są po 30, ładniejsze, dwa zbliżenia, więc 5min zabawy i do domu /250-300zł

Mówić przed spotkaniem że prawiczek, czy jak już będę na miejscu, czy może nic nie gadać?

Ryzykować oral bez zabezpieczenia? praktycznie większość div to oferuje

#divyzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
Mówić przed spotkaniem że prawiczek


@mirko_anonim: Nieee, powiedz że dawno nie ruchałeś albo narzekaj że miałeś nieśmiałą laskę i ruchaliście się tylko po ciemku i w dodatku bardzo rzadko. Prawiczek po 20 = Dziwak. Taka prawda niestety i nic z tym nie zrobisz.
@Pralko-suszarka: Może spróbuj uprawiać seks po sildenafilu, a nie walić konia intzelu.

A tak poważnie jak Ci nie staje po sildenafilu to albo za mała dawka albo masz jakieś problemy na tle psychicznym jeśli chodzi o kontakty z kobietami.
A tak poważnie jak Ci nie staje po sildenafilu to albo za mała dawka albo masz jakieś problemy na tle psychicznym jeśli chodzi o kontakt z kobietami.


@Gilboa: tak, tym problemem jest to, że nigdy nie ruchałem i stres związany z pierwszym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@siedze_w_samych_gaciach:

podobno są wtedy milsze bo wiedzą że nie będzie jakiegoś ostrego posuwania w nietypowych pozycjach


Jest całkiem na odwrót... Tracą cierpliwość i denerwują się ( ͡º ͜ʖ͡º)
Byłem u takiej jednej. Zauważyła, że stoi mi ale mijają kwadranse a ja wgl nie dochodzę.
Jestem słaby w bzykaniu na razie ale głównym powodem było to, że nic nie czułem kiedy wsadziłem w szparkę.
Prostytutka 37 lat,