Wpis z mikrobloga

  • 0
@lyczko: Raczej tak, chodzi o ten trójkącik, ostatnio tam się przeszedłem nawet ale nie było żadnych informacji.

@dziabodo Zsikałbym się ze szczęścia ale to może tylko ludzie mają taką nadzieję. Jak np. szukałem informacji o Lidlu to już wcześniej jakieś lokalne portale i gazety o tym pisały a tutaj cisza.
@Murasame: no własnie średnio wierze w to ale wiesz jak jest:D sąsiedzkie ploteczki:D Kasia mówiłą że jej mama pracuje w urzędzie miasta i słyszałą od Marzenki na fajce że Krystyna z działu mówiła z bedzie Dino :D więc potwierdzone infor na 0,5% :D
  • 0
@dziabodo: Ja to się dziwię, że tu jeszcze nie powstało kilka sklepów, a z jednym jest problem, żeby zbudować.

W niektórych miasteczkach otwiera się masą sklepów, gdzie ludzi mieszka o wiele mniej niż na Jagodnie, a tutaj spokojnie inne sieci obserwują jak biedronka zgarnia cały ruch?

Wiadomo, że jest jeszcze Lidl ale im dalej na południe tym bardziej ciężko się tam dostać, bo autem trzeba wybierać pory gdzie nie ma ruchu
  • 0
@lyczko: Nie strasz nawet. Ja po prostu wymiotów dostaję jak musze iść do chlewionki na zakupy a to jedyny duży sklep do którego można dojść na piechotę na Jagodnie...

Żeby powstała tam chlewionka to musieliby raczej zlikwidować tą na Jagodnie w co nie wierzę.
  • 0
@lyczko: Lecisz na czarną listę :( Popsułeś mi cały weekend...

Może będzie lepiej jak zbudują nowy sklep, na pewno parking będzie wygodniejszy, ale standardy pozostaną te same, czyli wszystko zastawione paletami.