Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy w odczytaniu tablic rejestracyjnych. Pierdyknął w nas gościu i uciekł, policja nie potrafi na podstawie obrazu odgadnąć tablic i chcą umorzyć sprawę. Czy na podstawie tych zdjęć ktoś jest w stanie pomóc? Help Mireczki :< Co to w ogóle za auto?
Nagranie dostępne tutaj:
https://megawrzuta.pl/download/2f7c8af1403a5162c1a6160df4aad42a.html

#grafika
#tablicerejestracyjne
#photoshop
#pomocy
#samochody
mat1989 - Potrzebuję pomocy w odczytaniu tablic rejestracyjnych. Pierdyknął w nas goś...

źródło: 123b

Pobierz
  • 82
policja nie potrafi na podstawie obrazu odgadnąć tablic i chcą umorzyć sprawę.


@mat1989: czytaj, karyna czy janusz w szmatach z orzełkiem, ma wyeane jak zwykle jeżeli ni jest to temat ktory wymagał by od nich wysiłku
kurde stary, wszystko by się zgadzało, jesteś wielki!

daj na priv nr konta to Ci wyślę hajs to byś se dziś pizzkę zamówił na kolację czy browarki na majówkę jak wolisz <3


@mat1989: Daj znać jak się sprawa skończy bo jak dla mnie podanie numerów to za mało dla nich aby ustalić sprawcę.
@mat1989 to że mirek odczytał to połowa sukcesu. Ja miałem sytuację że na kamerze rozpoznałem złodzieja, dałem namiary policji, rozpoznałem go jeszcze raz na komendzie, a w sądzie złodziej wziął prawnika który wziął biegłego antropologa który stwierdził że to na kamerze w 100 procentach nie można stwierdzić że to złodziej, uniewinniony, roweru nie odyzskałem :)
Gdzie podziały się moje pojedyńcze skarpety po praniu? W kołnierzu bębna już sprawdzałem.


@neerg_ylno: Dowiesz się z książki Justyny Bednarek pod tytułem Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)
kurde stary, wszystko by się zgadzało, jesteś wielki!

daj na priv nr konta to Ci wyślę hajs to byś se dziś pizzkę zamówił na kolację czy browarki na majówkę jak wolisz <3


@mat1989: Daj znać jak się sprawa skończy bo jak dla mnie podanie numerów to za mało dla nich aby ustalić sprawcę.