Wpis z mikrobloga

straty ukraińskiej armii są już tak duże że muszą robić łapanki na nowe mięso armatnie a jeszcze nawet ofensywy nie zaczęli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@EarpMIToR: Ej masz wierzyć w to że 26 milionowa Ukraina nie ma problemu z odpowiednią ilością żołnierzy. Ale już 140 milionowa Rosja ma GIGANTYCZNY problem. xD Któryś wykopek już tu kiedyś tłumaczył że to nie chodzi o wysyłkę na front tylko o
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Koniasz: Znowu polemizujesz z własnymi urojeniami? Kto tak twierdzi? Owszem, w pierwszym tygodniach czy nawet miesiącach tak było, ale to jest nie do utrzymania w dłuższej perspektywie zwłaszcza przy stratach, które Ukraina ponosi. Już nie mówiąc o tym, że siły ludzkiej do działań ofensywnych potrzeba więcej niż do defensywnych.
Zresztą sam mi tłumaczyłeś ostatnio, że przecież szkolenie żołnierzy trwa. No to ci przeszkoleni przez ostatni rok, którzy trafiają na front muszą
Znowu polemizujesz z własnymi urojeniami? Kto tak twierdzi? Owszem, w pierwszym tygodniach czy nawet miesiącach tak było


@JPRW: Nie nie było i przestań pisać kocopoły. Gdyby tak było to by nie zamknięto granicy dla młodych mężczyzn bo niby po co ?

ale to jest nie do utrzymania w dłuższej perspektywie zwłaszcza przy stratach, które Ukraina ponosi


@JPRW: Ukraina ponosi KILKAKROTNIE mniejsze straty niż Rosja. A skoro Rosją straciła ledwo 50
W sensie, ze jak nie stawisz sie na komisje, to przyjada po ciebie i cie doprowadza sila towarzyszu.


@Voltix: Czyli to nie chodzi o wysyłkę na front tylko o uzupełnienie danych na komisji ? Bo ja myślałem że ich siłowo wcielają do wojska. A ty mówisz że u nas jest tak samo. A ty po prostu mówisz o normalnej praktyce na całym świecie gdzie gdy dostajesz wezwanie masz obowiązek zgłoszenia się
Nie nie było i przestań pisać kocopoły. Gdyby tak było to by nie zamknięto granicy dla młodych mężczyzn bo niby po co ?


@Koniasz: Miałem wątpliwości, ale ty naprawdę głupi jesteś a nie tylko udajesz. Zakaz wyjazdu obowiązuje z automatu na mocy przepisów stanu wojennego z uwagi na konstytucyjny obowiązek obrony kraju, właśnie po to, żeby zachować bazę ludzką do uzupełnień stanu osobowego w wojsku. Możesz się zesrać jak zwykle, ale