Wpis z mikrobloga

@Arrival:

Jest przymus tankowania na orlenie, że tak cie to boli?


Ale ty zdajesz sobie sprawę ze Orlen jest monopolista w dostawie paliw, nawet jak będziesz tankował u pana Kazia to i tak płacisz obajtkowi, wiec tak jest poniekąd przymus tankowania paliwa z Orlenu
  • 1
@luxkms78: właśnie do takich jak ty adresowany jest ten obrazek na górze.


@vitovia: Gówno o mnie wiesz i w dupie byłeś. Mnie stać i na paliwo i na nowy dobry samochód. Po prostu nie lubię jak się mnie okrada ale są też tacy co lubią jak im śmierdzą skarpety.
  • 1
@luxkms78 ON jest po 6.30 obecnie czyli licząc inflację to cena praktycznie jak z przed roku.


@sberatel: tak, tak - podpowiem Ci coś jeszcze:

W dupie mam ile było "przed rokiem" - płacę w tym kraju podatki i oczekuję że będą spożytkowane sensownie a ja nie będę okradany.
  • 0
@luxkms78: jak były protesty to pewnie w domku siedziałeś, a teraz po wykopach dodajesz śmieszne obrazky.


@Fipaj: Jak były protesty to pewnie odurzałeś się w domku śmierdzącymi skarpetami. Widzisz teraz analogię o innej osobie z internetu między Twoją wiedzą a moją?
@luxkms78 zapomniałeś dodać że $ przed wojną był po 3,95 a teraz po 4,15. A obecnie paliwo które jest na stacjach było kupowane po 4,3 dwa tygodnie temu. Fajna propaganda.

I druga sprawa nie będziemy mieli paliwa 2 razy taniej niż Niemcy tylko dlatego, że zarabiamy mniej. Zarobki tu nie mają znaczenia. Każdy kupuje za tyle samo na rynkach.

Propaganda antypis na wykopie na pełnej działa
@DeadIy: a jak myślisz, skąd inne sieci biorą paliwa? Podpowiem Ci dodatkowo, że orlen w Niemczech kupuje paliwa z niemieckich rafinerii.

@luxkms78: 5,45 to było po obniżce vatu. Jak uwzględnisz inflacje, porównasz cene do innych krajów, to już nie wygląda to tak kolorowo. Ale wtedy takie obrazki, by się nie sprzedawały za dobrze na wykopie.