Wpis z mikrobloga

@Al_Bundy: @tommy199 @Konalio @qlink @kaskaderMike

To jak, skladamy sie na nowy wykopowy serwer? Konalio jak wyrabial serwer na pukawce? Moze poszukac innej firmy? Chyba ze ktos chce zasponsorowac;) nad modem sie trzeba zastanowic bo @silencer4321 dal dobra propozycje. Ja moge sie zajac cfg i innymi #!$%@?, chociaz dawno to robilem, chyba ze jest inny ochotnik.

Na razie propozycje to:

- 10 map

- klasyczne bronie itd

Ktoś ma inny pomysł?;)

#wykopowyserweret #wolfet #enemyterritory #wykopet
  • 46
  • Odpowiedz
@Colis: chętny do pomocy, rownież finansowej - możesz wołać

Moja propozycja: etpro, 6 podstawowych map - kampania

Co sie stało serwerem? Jeszcze z tydzień temu był ;)
  • Odpowiedz
@Colis: pytanie, jak ma wyglądać granie? zbieramy jeden zespół i szukamy opo czy gramy między sobą?

ten silent wygląda ciekawe, wydaje mi się że ostatnio jak zainstalowałem ET to cośtam na nim pograłem. Mapy, podstawowe + parę klasyków typu Supply, Adlernest, Braundorf, sp_delivery (chociaż ta ma wielu hejterów :s).
  • Odpowiedz
  • 1
@mrOlii: ja bym jednak dodał b4, frostbite, adlernest, supply depot. A przynajmniej ze dwie z nich.

@Konalio Sp_delivery bym odrzucil ale jak wolicie. A tak mysle ze moglibysmy grac miedzy soba i ewentualnie na ts jak sie zbierze wiecej chetnych osob szukac opo:)
  • Odpowiedz
@Colis: Też się pisze, jak serwer był to miałem masakryczną sesje, że nawet nie miałem odpalić czasu. A jak sie skończyła i czas jest to cisza gra.
  • Odpowiedz
@Konalio: @mrOlii: ja jestem skłonny tylko na EtPro, nie wierzę w inne mody niestety.

Może być i kampania (chociaż na prywatnym nie ma sensu), wgrać mapy: b4, supply, adlernest, bremen, gold, dorzucić kilka map do trickjumpów i będzie cacy. Rozdać hasła na refa, dwóm osobom rcona w ramach problemów, wgrać configi CB lub Euro, bez udziwnień w postaci mikołajowych czapek na święta :)

A jak będziemy grać to zależne od
  • Odpowiedz
  • 0
@kaskaderMike: tez bylbym za etpro jak najbardziej ale martwi mnie brak ochrony przeciw cheatom. A z tego co zapewnial silencer mozna ustawic wszystko klasycznie z antycheatem
  • Odpowiedz
@Colis: Aktualnie walka z cheatami nie ma sensu, wszystko musi polegać na wzajemnej obserwacji. TZAC leży, PB leży i ten nowy Antycheat też leży. PB nie warto wskrzeszać na siłę, bo zwyczajnie robi problemy również z kartą graficzną i często jest powodem ścinek. Dla mnie pb_security 0.
  • Odpowiedz
@Colis: Też sądze, że 20 to za dużo. Najpierw powinniśmy wziąć mniejszy, jeżeli będzie zainsteresowanie to przecież w każdej chwili można dokupić.
  • Odpowiedz
@Konalio: Wszystko nie żyje. Gwardia porządnych refów powinna wszystko kontrolować :)

@dexaty: Dajcie spokój, przecież to będzie kopanina :D Kupcie maksymalnie 12-14 slotów aby jak najbardziej odwzorować stare potyczki 6v6. Takie jest moje zdanie. Przy okazji jeśli serwer nie jest kopaniną to zyskuje na jakości ;)
  • Odpowiedz