Wpis z mikrobloga

171 121 + 306 = 171 427

Pierwsze czysta w tym roku!
Pojechaliśmy małą grupą Drożdżówkarzy w lubelskie: jeden na wyścig, jeden po kwadraty, trójka po gminy, wszyscy się napić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Trasę miałam trochę podobną do Pięknego Wschodu, nie bez powodu (joł). @Dewastator walczył na koronnym dystansie 500, a ja wyjechałam po podobne gminki, ale w odwrotnym kierunku (łapiąc go na trasie!). Wyszło całkiem bogato, bo 31 nowych gmin.
No dobra, ale czy ten wschód taki piękny? Całkiem ładny, przyznaję, zwłaszcza teraz jak już się wszystko zazieleniło, a słoneczko grzało cały dzień. Urokliwe drewniane domki i stare cerkwie, czyli to co mnie zawsze interesuje w danym regionie, towarzyszyły mi przez całą trasę. Dużo jeziorek/stawów, trochę rzepakowych pól, a krajobraz nie w 100% płaski. Dla szosowców asfalty dwóch kategorii: prima sort i ujeby premium. Krajówek unikać w dni robocze tirów, bo można zginąć.
Jak na solo wyszło mi całkiem elegancko, a przerwy zbiłam do 1h15min, przebierając się dwa razy z długich na krótkie, robiąc tylko jeden postój w biedronce na bufet i stając na koteczki. To cieszy, bo znaczy, że spokojnie można jeszcze walczyć o mniej przerw.
Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni. Póki co jest mokro, więc czekamy aż przeschnie żeby dalej kręcić korbo.

#rowerowyrownik #wspodnicynaszosie #szosa #100km #200km #300km #zaliczgmine

Skrypt | Statystyki
wspodnicynamtb - 171 121 + 306 = 171 427

Pierwsze czysta w tym roku!
Pojechaliśmy m...

źródło: IMG_7341

Pobierz
  • 2
@pawlos10rs: Srajfonem, a później wrzucam filtr w Lightroomie podbijający trochę kontrast i kolorki. Trochę to psuje jakość (a może wykop psuje), ale bez dużych powiększeń zdjęcia wyglądają dobrze. W ogóle to miałam to wrzucić, ale coś się źle klikło :D
Zdarza mi się raz na rok jeździć z sony RX, ale wczoraj mi się nie chciało.
wspodnicynamtb - @pawlos10rs: Srajfonem, a później wrzucam filtr w Lightroomie podbij...

źródło: IMG_7363

Pobierz