Wpis z mikrobloga

Przecież my się #!$%@? znamy


@Anthermil: chyba ty.
Ja siędzę na tagu od 2021. Wcześniej śledziłem konflikt od czasu Majdanu, i jeszcze wcześnie pomarańczowej rewolucji.
War Thunder - 6 lat stażu.
COD, Arma, Battlefieldy. Panzer general I, II, panzer corps 2. Close Combat 1,2,3,4,5. Wszystko ograne.
Subuję masę kanałów o czołgach na Youtube. Oglądam nawet nerda od czołgów jak debatuje z Kadyrowem.
Także jakieś kwalifikacje mam.

że wzywa Ministra Obrony do
  • 0
@stefan_pmp: No on by tę debatę pewnie wygrał. Znaczy wypadł lepiej xD Tylko sam pomysł, żeby publicznie gadać o tak skomplikowanej materii jest imo trochę bez sensu xD

@dariusz44 Ja mam 17 lat stażu w Battlefieldzie. wiec w sumie też coś tam wiem o wojnie i armii
Ja mam 17 lat stażu w Battlefieldzie


a ja kurła gram w EU od 2008

a ja od 2004 gram w Colina, także pamiętajcie że kierowca jest tylko jeden, pojadę wszystkim a Rosomakiem tym bardziej
  • 1
@Lethorn: Skoro to nic dziwnego to daj linka do debaty 1:1 ministra obrony (lub odpowiednika) Niemiec, Francji, Wlk. Brytanii USA na temat obronności z publicystą, który nigdy nie był w armii, a o dowodzeniu już nie wspominając.

jednym z najpopularniejszych polskich strategów, który głosi rozsądne i mądre tezy.


Skąd ty to możesz wiedzieć? Pracujesz w dyplomacji, służbach, w wojsku? Masz dostęp do informacji niejawnych o istotnym globalnie znaczeniu? Na jakiej podstawie
@Anthermil sluchalem i troche poplynal, to wojsko decyduje co potrzebuja etc. On powtarza, ze na slepo sprzet kupuja jak arabia tylko my mamy cwiczenia natowskie i generalow po szkoleniach w westpoint. Naciaga troche, ta minister bedzie z nim debatowal xD se moga prywatnie pogadac ale na co on liczy, jakis odlot no ale pewnie z banke jak lepiej zarobil na ksiazkach w pare tygodni to co sie dziwic moze sie odkleic
@Agaress: to czemu nie chce stawić się na debatę i zniszczyć bartosiaka argumentami skoro jest taki kompetenty?Co on,jest na to zbyt dobry?Jak na razie jedynie co potrafi to niebezpośrednio odnosić i dogadywać bartosiakowi na platformach społecznościowych xD
I dlatego coraz głośniej mówi się, że jest jednym z powazniejszych kandydatów do objęcia stanowiska Sekretarza Generalnego NATO?


@Agaress: skąd ten news? Ja słyszałem tylko plotki o Kwaśniewskim