Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam pytanie czy moje obawy są słuszne. Moja dziewczyna chciałaby pojechać na festiwal wraz ze swoją przyjaciółką i swoim kolegą. Niestety ja z powodu braku hajsu nie mogę pojechać z nimi. Problem w tym, że w przeszłości moja dziewczyna czuła coś do tego kolegi, a on do niej również. Ona zapewnia mnie, że mnie kocha i że już nic nie czuje do tego typa, on w sumie z tego co słyszałem również mówi, że to skończony temat i są jedynie dobrymi kolegami (jednak nie ma dziewczyny i z żadną nie kręci, z tego co wiem). Mimo, że poza tym kolegą będzie również jej przyjaciółka, to trochę obawiam się tego wyjazdu. Czy przesadzam? Zgodzilibyście się, żeby wasza dziewczyna pojechała gdzieś w trójkę, gdzie byłby typ, do którego kiedyś coś czuła? Ona mówi, że bardzo chce pojechać, ale widać po niej że przez moje obawy ma wątpliwości, a nie chciałbym też psuć jej wakacji przez jakąś nieufność.
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
@mirko_anonim: Reasumując - nie masz kasy na wyjazd na wakacje, ale chcesz zabronić (?!) swojej dziewczynie wyjazdu na wakacje bo się obawiasz, że cie puści bokiem i to jej powiedziałeś?

Ona ma z tobą być bo jesteś dla niej atrakcyjny czy dlatego, że nie ma innych opcji bo jej coś zabraniasz lub nie?

Poważnie?

Ty masz problemy sam ze sobą, a nie ze swoją dziewczyną.
Anonim (nie OP): Tu OP, ale piszę z anonima, bo klucz został na przeglądarce na komputerze
@model_wygenerowany_na_wykoppl moja dziewczyna jest 2 lata starsza ode mnie, ten jej znajomy jest kolejne kilka lat starszy i z tego co wiem, to dosyć dobrze zarabia. Nie pochodzę z bogatej rodziny i dopiero w te wakacje pójdę do pracy, ale nie jestem w stanie uzbierać takiej sumy przed wyjazdem
@rewter nie chcę stawiać jej ultimatum,
@mirko_anonim: pusci się z nim, a potem będzie się puszczać coraz częściej za twoimi plecami. Na koniec dostaniesz info od niej, że "możecie zostać przyjaciółmi" i za jakiś czas będzie już z tym kolegą:)