Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam taki case: mam pomieszczenie techniczne i nad pralkę planowałem wstawić suszarkę. Niestety odpływ blokuje bezpośrednie miejsce na suszarkę, co widać na zdjęciu. No brakuje 3cm.

Istnieją jakieś trójniki, które by mogły jakoś rozwiązać problem? Inne pomysły? Z prawej jest gk, z tyłu też licha ścianka, więc jej nie powieszę, mogę ew. wysunąć wszystko wprzód, ale chciałbym tego uniknąć. Ew. wstawię pralko-suszarkę, ale nie taki był zamysł xD

#remontujzwykopem #hydraulika
Iudex - Mireczki, mam taki case: mam pomieszczenie techniczne i nad pralkę planowałem...

źródło: temp_file.png587096346203083947

Pobierz
  • 10
@Big_Fomo No właśnie myślałem w tym kierunku, ale cholera nie wiem czy to wytrzyma. Z lewej masz szafkę, z prawej liche gk, z tyłu cienką ściankę. Suszarka jednak pracuje i trochę się cykam.
@Iudex olej ten syfon do pralki i wsadź rurę od pralki bezpośrednio do kanalizy, użyj gumy redukcyjnej. suszarka ma swój zbiornik na wodę, a jak będziesz chciał zrobić do odpływu to wężyk od suszarki jest cienki to też zmieścisz do odplywu
@Iudex ten plastik jest sztywny i nie zagnie się tak mocno żeby dolegało do ściany. możesz jeszcze zobaczysz jak w ścianie wygląda podejście i wyciąć kawalerka gk i przekręcić rurę w ścianie w kierunku tyłu