Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wqeqwfsafasdfasd: Prawdopodopnie Ukraińcy ci nasrali do barszczu. Nie? Skąd wiesz, masz dokładną informację? Osobiście nie lubię pijanych kierowców i nie ma różnicy czy to są Polacy czy Ukraincy.
Póki co to statystyki znacząco się poprawiły wraz z przyjazdem uchodźców. Ginie zdecydowanie mniej Polaków na polskich drogach.


@VWgolf3: nie wiem co to ma wspólnego z uchodzcami, większość uchodzców to kobiety z dziecmi które nawet nie mają prawka a tym bardziej nie jeżdżą po alkoholu, a liczba mężczyzn z ukrainy raczej nie zwiększyła tylko jest na tym samym poziomie co przed wojną
ukraińskie prawo jazdy nie powinno być uznawane w UE i powinni robić od nowa,


@mial85: Ty marna onuco. Ile kopiejek za wpis? Czemu szkalujesz naszych braci? Zaraz zawołam Lukardio i dwudziestu kolegów z farmy to pięknego banika dostaniesz.

Podobno do 2026 roku liczba Polaków zabitych na Polskich drogach przez pijanych ukraińców przekroczy liczbę ofiar rzezi wołyńskiej

@wqeqwfsafasdfasd: Jak wierzyć statystykom z głównej to już się zbliżyli, bo zabijają z 1000 Polaków na drogach dziennie, chociaż liczba ofiar rzezi wołyńskiej na głównej też rośnie z każdym dniem i nie wiadomo czy ta pierwsza będzie w stanie ją dogonić
Mam statystyki które świadczą, że dzięki uchodźcom mega poprawiło się bezpieczeństwo


@VWgolf3: A jak już mówimy o statystykach to proszę bardzo:
Ze statystyki liczby wypadków samochodowych w latach 2012 do 2021 z udziałem pijanych użytkowników dróg wynika że w ciągu 10 lat ta liczba spadła o 2 tys, ale jak przyjrzeć się bliżej dynamice spadku to można zauważyć że w latach 2012 do 2015 liczba ta spadła o 1,3 tys a
a.....1 - > Mam statystyki które świadczą, że dzięki uchodźcom mega poprawiło się bez...

źródło: bandicam 2023-05-04 18-15-21-771

Pobierz
nie wiem co to ma wspólnego z uchodzcami, większość uchodzców to kobiety z dziecmi które nawet nie mają prawka a tym bardziej nie jeżdżą po alkoholu, a liczba mężczyzn z ukrainy raczej nie zwiększyła tylko jest na tym samym poziomie co przed wojną


@alfaiomega1: Chodzi mi o to, że Polska miała bardzo złe statystyki wypadków. Liczba pijanych, czy też trzeźwych ale powodujących wypadki była spora. Bez uchodźców zapewne byłoby jeszcze bezpieczniej,
@VWgolf3 Dokladnie, wypowiadaja sie jakby byli nie wiem, druga Szwajcarią tymczasem polacy to byly konkretne zachleimordy i bez uchodzcow. Kierowcy pod wplywem to byl GIGANTYCZNY problem i w sumie nadal jest.
Taki świntu naród, ze co drugi aktor czy muzyk przylapany na podwojnym gazie xD