Wpis z mikrobloga

#przegryw #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #tinder #kopytnik

Kiedyś pisałem tu o tym, jak powszechne stało się zjawisko tak zwanego sponsoringu, czyli jeden z rodzajów prostytucji. To jest coś, co wpływa także na Nas - samotnych chłopów.

Zobaczcie, to nie jest tak, że nasz wątek jest reprezentatywny jeśli chodzi o populację mężczyzn w Polsce. Wielu facetom w życiu się udało. Mają kasę, jakoś wyglądają. I to oni często bawią się w sponsorowanie tych młodych zdzir. To oni są winni temu zjawisku. Gdyby nie było chętnych, to te dziewczyny nie miałyby komu popuszczać. Tacy ludzie nie pojawiają się tutaj. Może nawet nie słyszeli o Wykopie.

Jak szkodliwe jest zjawisko sponsoringu nie trzeba dużo pisać. Młoda dziewczyna myśli, że oddając się za kasę, nie robi nic złego. Ba! W jej mniemaniu to świetny interes. Za to nieświadomie ryje sobie banie, często już na zawsze. Nigdy nie będzie już tak samo patrzeć na mężczyzn. Dla niej związek z facetem często będzie wiązał się tylko z zyskiem. Tacy faceci jak my dla niej po prostu nie istnieją. Poza tym możliwość szybkiego wzbogacenia się w młodym wieku zmienia postrzeganie jej świata.

Dlatego rosnąca skala tego zjawiska jest bardzo niepokojąca.
  • 9
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: za sponsorowanie Julek biora się tylko stare dziady, chlopak w kwiecie wieku może takich mieć na pęczki, szczególnie teraz gdy na rynek weszło pełno Ukrainek
  • Odpowiedz
chlopak w kwiecie wieku może takich mieć na pęczki, szczególnie teraz gdy na rynek weszło pełno Ukrainek


@Mrbimbek: Jakieś 60-80% tych chłopaków w kwiecie wieku jest uznawanych za poniżej przeciętnej, więc nawet po przyjechaniu Ukrainek (które już rozjechały się po całej Europie), więszkość z nich ma problem mieć 1 dziewczynę a co dopiero "na pęczki" ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
Wielu facetom w życiu się udało.


@Kopytnik_1: No tak średnio. Mediana jest niska, więc mówisz raczej o skrajnych przypadkach.
Mediana przy średniej pensji z grudnia 2022 r., która wynosiła 7,3 tys. zł, kształtuje się na poziomie około 5 tys. zł brutto.
Kryskamatyska - >Wielu facetom w życiu się udało.

@Kopytnik_1: No tak średnio. Media...

źródło: dgfgd

Pobierz
  • Odpowiedz
Dlatego rosnąca skala tego zjawiska jest bardzo niepokojąca.


@Kopytnik_1: Dane? Myślę, że ona jest mniej więcej stała. Większość ludzi ma możliwość zaangażowania się w normalny związek lub romans, więc nie musi za to płacić. Jak jesteś takim specem, to może wiesz ile taka Juleczka kosztuje? Kolega chciał wiedzieć. xD
  • Odpowiedz
@AlexBrown: Ile masz takich dziewczyn? Na pęczki, spotykałem się z babką myślałem, że wszystko jest okej po 2 miesiącach jak się z koleżaneczką pokłóciła to wyszło, że przede mną #!$%@?ła się ze starymi dziadami za 2k za "wysłuchanie ich problemów i miłą rozmowę" jak to próbowała wytłumaczyć potem XD najgorsze, że nic złego nawet w tym nie widziała, oczywiście podziękowałem z bomby za taką relację, trochę zryło beret ale co poradzić.
  • Odpowiedz